безкоштовно в Україні
Кошик:
порожньо

знижки 20%
на товари Organic
детальніше


Знижки до -20%

детальніше
детальніше

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Только качественная, чистая питьевая вода способна позитивно влиять на здоровье человека, а также продолжительность его жизни. Если вы заботитесь о собственном организме, желаете, чтобы ваши родные и близкие никогда не болели, прожили долгую и счастливую жизнь, обязательно контролируйте качество жидкости, поставляемую в вашу квартиру коммунальным трубопроводом. Возможно, будет необходимо установить дополнительную очистительную систему.

Например, очистка воды в Житомире оставляет желать лучшего, причиной чего является изношенность очистных систем и трубопровода, а также особенности грунтовых вод и открытых источников, из которых и происходит забор жидкости.

Фильтры для воды в Житомире

Как показывают результаты исследований, основным видом примесей, которые присутствуют в жидкости, поставляемой коммунальным трубопроводов, являются следующие загрязнители:

железо;

марганец;

органические соединения.

Поставляя в Житомир фильтры для воды, наша компания, официальное представительство которой работает в данном регионе, заботиться о том, чтобы потребители получали именно те виды фильтрующих систем, которые способны справиться с характерными для данного региона загрязнителями.

Фильтры для Житомира – удаляем мутность

Как показал опрос на одном из житомирских сайтов, качество воды из-под крана удовлетворяет только чуть более двух процентов жителей города. Вероятно, именно поэтому купить очистительную систему в Житомире желает все больше людей. На местных очистных сооружениях принято использовать двухслойную очистку, которая подразумевает применение пропуск воды сквозь кварцевый песок и щебень. Однако иногда даже этого недостаточно, чтобы удалить хотя бы механические примеси, не говоря уже о других видах загрязнителей.

Так, очистительные системы рассчитаны на то, чтобы удалять мутность, которая достигает пяти-шести миллиграмм, но довольно часто она значительно превышает данный показатель. Поэтому потребителям необходимо устанавливать в квартире или в доме дополнительные бытовые очистительные системы.

Какие именно фильтры следует использовать в Житомирской области

Если вы хотите пить действительно качественную и чистую воду, то в таком случае вам следует позаботиться об установке фильтрующих систем, в Житомир которые поставляет наша компания.

В частности, речь идет об устройствах различных типов:

механических фильтрах;

угольных фильтрах;

фильтрах обратного осмоса.

Первый тип устройств мы рекомендуем использовать в том случае, если вы не планируете применять воду для питья или приготовления пищи, а только в бытовых или хозяйственных нуждах. Данные очистительные системы позволят удалить ржавчину, кусочки грунта, ил и прочие взвешенные частицы.

Угольные модели рассчитаны на очистку жидкости от органики, в том числе от основных видов бактерий и микробов. Идеальным же решением станет установка фильтрующей системы, работающей по принципу обратного осмоса. Данные модели имеют в своем составе префильтры, а также угольные картриджи. Первые позволяют эффективно бороться с взвешенными частицами, вторые – с органикой. Дополнительно могут быть установлены картриджи, выполняющие минерализацию воды, то есть насыщающие ее всеми необходимыми для полноценной деятельности организма минералами и полезными веществами.

Специалисты нашей компании, представительство которой имеется в Житомире, ответят на все ваши вопросы, помогут выбрать интересующую вас модель, а также выполнят бесплатный монтаж системы.

Розгорнути