багатоканальний номер

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Тільки якісна, чиста питна вода здатна позитивно впливати на здоров'я людини, а також тривалість його життя.  Якщо ви дбаєте про власний організм, бажаєте, щоб ваші рідні та близькі ніколи не хворіли, прожили довге і щасливе життя, обов'язково контролюйте якість рідини, що поставляється в вашу квартиру комунальним трубопроводом.  Можливо, буде необхідно встановити додаткову очисну систему.

Наприклад, очищення води в Житомирі залишає бажати кращого, причиною чого є зношеність очисних систем і трубопроводу, а також особливості грунтових вод і відкритих джерел, з яких і відбувається забір рідини.

Фільтри для води у Житомирі

Як показують результати досліджень, основним видом домішок, які присутні в рідини, що подається комунальним трубопроводів, є такі забруднювачі:

залізо;

марганець;

органічні сполуки.

Поставляючи в Житомир фільтри для води, наша компанія, офіційне представництво якої працює в даному регіоні, дбати про те, щоб споживачі отримували саме ті види фільтруючих систем, які здатні впоратися з характерними для даного регіону забруднювачами.

Фільтри для Житомира – видаляємо каламутність

Як показало опитування на одному з житомирських сайтів, якість води з-під крана задовольняє лише трохи більше двох відсотків жителів міста. Ймовірно, саме тому купити очисну систему в Житомирі бажає все більше людей. На місцевих очисних спорудах прийнято використовувати двошарову очищення, яка передбачає застосування пропуск води через кварцовий пісок і щебінь. Однак іноді навіть цього недостатньо, щоб видалити хоча б механічні домішки, не кажучи вже про інші види забруднювачів.

Так, очисні системи розраховані на те, щоб видаляти каламутність, що досягає п'яти-шести міліграм, але досить часто вона значно перевищує цей показник. Тому споживачам необхідно встановлювати в квартирі або в будинку додаткові побутові очисні системи.

Які саме фільтри слід використовувати в Житомирській області

Якщо ви хочете пити дійсно якісну та чисту воду, то в такому випадку вам слід подбати про встановлення фільтруючих систем, Житомир які поставляє наша компанія.

зокрема, мова йде про пристрої різних типів:

механічних фільтрах;

вугільних фільтрах;

фільтри зворотного осмосу.

Перший тип пристроїв ми рекомендуємо використовувати в тому випадку, якщо ви не плануєте застосовувати воду для пиття чи приготування їжі, а тільки в побутових або господарських потребах. Дані очисні системи дозволять видалити іржу, шматочки грунту, мул та інші зважені частинки.

Вугільні моделі розраховані на очищення рідини від органіки, в тому числі від основних видів бактерій і мікробів. Ідеальним рішенням стане установка фільтруючої системи, що працює за принципом зворотного осмосу. Дані моделі мають у своєму складі префильтры, а також вугільні картриджі. Перші дозволяють ефективно боротися з завислими частинками, другі – з органікою. Додатково можуть бути встановлені картриджі, що виконують мінералізацію води, тобто насичують її всіма необхідними для повноцінної діяльності організму мінералами і корисними речовинами.

Фахівці нашої компанії, представництво якої є в Житомирі, відповідять на всі ваші питання, допоможуть вибрати цікаву для вас модель, а також виконають безкоштовний монтаж системи.

Розгорнути