Графік роботи на час карантинуДетальніше

безкоштовно в Україні
Кошик:
порожньо


безпечний сервіс
наші майстри в повній готовності
детальніше


Вигода до 30%
на фільтри Ecosoft
детальніше


Додаткові заходи для безпечного обслуговування 😷

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

В силу ряда особенностей – в Кривом Роге качество воды из коммунального трубопровода вызывает определенные нарекания у местных жителей. Мало кто рискнет пить ее без предварительной подготовки, однако иногда даже отстаивания и кипячения бывает недостаточно, чтобы избавить жидкость от негативных примесей и различных загрязнителей.

В последние годы, если верить сообщениям информационных агентств и сайтов, в городе проходила грандиозная реконструкция системы очистки и водозаборного ковша, расположенного на местном водопроводном комплексе. Купить фильтр для воды в Кривом Роге желают все больше людей.

Фильтры для воды в Кривом Роге

Как показывают различные исследования, в воде часто находят примеси и загрязнители, несущие определенную угрозу здоровью человека. Далеко не всегда взятые пробы воды соответствуют нормам. В частности, среди наиболее встречаемых загрязнителей такие, как:

хлор и его соединения;

органика и бактерии;

взвешенные и механические частицы;

остатки нефтепродуктов и прочие химикаты.

механическими взвесями и т.д.

Причины появления всех эти загрязнителей разнообразны. Но основная из них – это промышленная деятельность человека, которая и приводит к загрязнению окружающей среды, в том числе и воды. Ведь в этом регионе даже много лет назад, в годы так называемого контроля за всем, мало уделялось внимания экологии и защите здоровья человека. Также негативно сказывается и изношенность трубопроводов, которые многие десятилетия не менялись. Как результат, на их стенках накопились бактерии, ил, окалина и т.д.

А частые порывы трубопроводов приводят к дополнительному попаданию в сеть грязи, микробов и даже нечистот. Поэтому, какой бы совершенной ни была система очистки, именно из-за изношенного трубопровода вода к конечному потребителю приходит далеко не качественная. Наш интернет магазин фильтров для воды в Кривом Роге предлагает вам приобрести современное, надежное оборудование, способное гарантированно устранять все возможные и известные примеси и загрязнители.

Многообразия качественных очистителей

Наша компания, известная на территории всей Украины, открывает официальное представительство в Кривом Роге. Теперь все современные, эффективные и проверенные фильтры для воды в Кривом Роге можно купить без каких-либо проблем: вам нужно лишь сделать заказ, а мы обеспечим доставку и, при необходимости, установку оборудования. В каталоге компании представлены товары известных производителей, выпускающих очистители, ориентированные, как на удаление конкретных примесей, так и на комплексную очистку. У нас вы можете купить:

механические фильтры;

угольные фильтры;

фильтры-кувшины;

комплексные фильтры;

фильтры обратного осмоса;

обезжелезивали.

Если вы не знаете, на какой именно модели остановить свой выбор, консультанты компании помогут определиться и дав конкретные рекомендации. Например, беспроигрышным вариантом станет установка фильтра обратного осмоса – это совершенное оборудование, позволяющее устранять до 99% всех загрязнителей. Такой высокий результат обеспечивают картриджи предварительной очистки и уникальная мембрана обратного осмоса, пропускающая только молекулы воды.

Хотите пить чистую воду и сохранить здоровье, молодость и активность? Рекомендуем заказать фильтры для воды в Кривом Роге прямо сейчас! Позвоните нам! Или закажите услугу обратный звонок и наш консультант свяжется с вами в течение тридцати секунд!

Розгорнути