Графік роботи на час карантинуДетальніше

безкоштовно в Україні
Кошик:
порожньо


безпечний сервіс
наші майстри в повній готовності
детальніше


Вигода до 30%
на фільтри Ecosoft
детальніше


Додаткові заходи для безпечного обслуговування 😷

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Во многих странах мира существует реальная проблема с чистой питьевой водой. Не обошла она и Украину. Большинство регионов страны вынуждены использовать жидкость, поставляемую коммунальными предприятиями из открытых источников, например, рек или озер. Учитывая, что оборудование на очистных станциях давно не модернизировалось, то и качество такой очистки оставляет желать лучшего. Стоит отметить, что на общем фоне Львов выглядит достаточно неплохо.

Фильтры для воды во Львове

В целом, качество воды, поставляемое коммунальным предприятием относительно не плохое, но все зависит от того, какой именно район города имеется ввиду. А потому купить фильтры во Львове желают не так уж и мало людей. Особенно с учетом того, что многие уже приобрели различные системы очистки. Коммунальное предприятие, работающее в областном центре, использует воду из артезианских источников, глубина которых составляет от сорока до двухсот метров. То есть, все примеси, которые могут быть в воде в открытых источниках, остаются в грунте, земле, каменных породах и песке. То есть, потребитель изначально получает максимально чистую воду, но не все так просто, а потому во Львове фильтрующие системы для питьевой воды пользуются спросом.

Это обусловлено тем, что не во всех регионах города и области есть возможность получать воду из артезианских скважин. Поэтому необходимо устанавливать очистительные системы, которые способны удалять следующие виды примесей:

механические;

органические;

химические;

бактериологические.

Какие очистительные системы рекомендуется использовать в Львове

Чтобы бороться с вышеназванными примесями, следует использовать те или иные устройства. Например, если нужно избавиться только от хлора и его соединений, неприятного запаха, достаточно использовать лишь угольный фильтр для воды, Львов уже оценил эффективность данных устройств.

Также рекомендуется использовать фильтры следующих типов:

комплексные;

обратного осмоса;

механические.

Если речь идет об удаление механических примесей, к которым относятся кусочки ржавчины, грунта, окалина, ил и прочие взвешенные частицы, то можно обойтись проточным механическим фильтров. Однако он будет эффективен, если воду из коммунального трубопровода не применяется для употребления внутрь и приготовления пищи. В противном случае все-таки рекомендуется озаботиться установкой комплексной системы очистки или даже фильтра обратного осмоса.

Как известно, последние системы являются инновационными, они призваны удалять все возможные примеси, в том числе взвешенные. В частности, из воды удаляются все загрязнители, размер которых больше молекулы воды. Новые модели подобных фильтров оснащаются особыми минерализаторами. Они позволяют наполнить воду положительными веществами и минералами, которые также могли быть задержаны мембраной осмоса.

Только лучшие типы фильтров для Львова

Во Львове фильтрующие системы можно приобрести в официальном представительстве нашего интернет-магазина. Это гарантирует минимально возможные цены, а также обеспечивает максимально быстрые поставки выбранной модели. Также специалисты нашей компании обеспечат качественный монтаж системы очистки. Не смотря на простоту установки, далеко не все решаются выполнить ее самостоятельно. Стоит отметить, что большинство моделей фильтром устанавливаются бесплатно. Во время монтажа будет дана вся интересующая информация, в том числе – по последующей эксплуатации и замене картриджей.

Если вам нужны действительно надежные и эффективные фильтры, приобрести их можно у нас. Продавцы-консультанты окажут всю необходимую помощь в выборе системы, которая поможем вам обеспечить вашу семью чистой и полезной водой.

Розгорнути