багатоканальний номер

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Однією з основних проблем міст, які стоять на березі великих річок, є нестача чистої питної води.  До таких населених пунктів можна сміливо віднести Запоріжжя, комунальне підприємство якого основну частину води забирає з Дніпра.  Говорити, які можуть бути наслідки, не варто.  Серед різних видів домішок можуть бути присутні не тільки органічні, але навіть хімічні.

не дивно, що купити фільтр в Запоріжжі бажає все більше жителів цього міста і області.

Фільтри для води у Запоріжжі

Варто відзначити, що очищення води в Запоріжжі виконується у відповідності з усіма вимогами, які пред'являються до даного процесу. Однак варто зазначити, що в більшості своїй норми застарі і їх необхідно переглянути. Це обумовлено тим, що сьогодні в воді, що забирається з відкритих джерел, присутні домішки, яких раніше, коли розроблялися норми, не було в помині. Тому очисні споруди розраховані на боротьбу з ними.

Також варто відзначити і застарілість всіх комунальних систем, що так характерно для даної галузі господарювання на всій території України. Як же бути, запитаєте ви?

Відповідь проста і зрозуміла – встановлювати додаткові очисні системи у себе вдома.

Які фільтри в Запорізькій області будуть найбільш ефективними

Поставляючи фільтри для води у Запоріжжі наша компанія в першу чергу керується основними характеристиками рідини в даному регіоні, що дає можливість споживачам вибирати моделі, здатні ефективно і гарантовано видаляти основні домішки. Тим самим, наші клієнти дійсно п'ють чисту воду. Це забезпечує:

відмінне самопочуття;

бадьорість;

гарний настрій;

здоров'я і довголіття.

Наша компанія, чиє представництво є в даному регіоні, співпрацює з компаніями, заслужившими позитивні відгуки споживачів у всіх куточках Європи. Прямі поставки фільтрів для очищення води у Запоріжжі забезпечують мінімально можливі ціни, а постійне підвищення кваліфікації співробітників гарантує їх високий рівень, що дозволяє надавати якісну консультативну допомогу, а також виконувати монтаж систем у мінімально короткі терміни.

Основні типи фільтрів

Якщо говорити про те, які саме фільтруючі системи в Запоріжжі і області слід використовувати, то відзначимо, що даний регіон не особливо відрізняється від інших областей України. Тому ми рекомендуємо вибирати пристрої серед наступних моделей:

вугільних фільтрів;

фільтрів комплексної очистки;

механічних і пом'якшуючі фільтрів;

фільтрів зворотного осмосу.

Кожен із згаданих типів призначений для використання в тому чи іншому випадку. Наприклад, вугільні моделі дозволяють ефективно справлятися з органічними домішками, а також хлором і його сполуками, яких так багато в рідини, що подається за допомогою комунального трубопроводу.

Комплексна очистка увазі видалення всіх відомих домішок в реальному часі, тобто, ви можете отримувати чисту воду відразу після того, як відкриєте кран і не чекати, поки наповниться накопичувальний бак. Третій тип пристрій рекомендується використовувати в парі з одним із згаданих вище видів фільтрів. Самостійне застосування можливо тільки в тому випадку, якщо ви не будете застосовувати рідину, як питну. Фільтри зворотного осмосу – найбільш сучасні і досконалі, які здійснюють фактично ідеальну очистку. Не дивлячись на відносно високу ціну, вони стають все більш популярними і затребуваними!

Якщо ви дбаєте про своє здоров'я і здоров'я своїх рідних і близьких людей, обов'язково встановлюйте фільтруючі системи! Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати конкретну модель, а також виконувати її установку.

Розгорнути