багатоканальний номер

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Миколаївська область - регіон, в якому рівень забруднення поверхневих і ґрунтових вод один з найвищих в Україні.  Тому сьогодні фільтри для води в Миколаєві хочуть купити все більше людей.  Вони не задоволені якістю води, що постачається за допомогою комунального трубопроводу і хочуть пити дійсно чисту і корисну для здоров'я рідина.

Фільтри для води в Миколаєві

Якщо говорити про основних забруднювачах, характерних для даних областей, то варто виділити:

солі важких металів;

нафтохімікати;

отрутохімікати;

шкідливі мікроорганізми.

Варто відзначити, що велика частина води, що забирається з відкритих джерел, зокрема з Дніпра, який в даному регіоні забруднене шкідливими стоками. Зокрема, основний забруднювач – це Криворізький промисловий комплекс. Тому немає нічого дивно в тому, що очисні системи води Миколаїв купує все з великим бажанням.

Адже обласний центр не раз стояв перед загрозою поширення холери. Що підтверджує, що комунальні очисні споруди просто не в змозі впоратися з тим рівнем негативних домішок, які присутні в річковій воді.

зокрема, інформація, отримана в профільних джерелах, говорить про те, що більш третини проб річкової води, які бралися в межах населеного пункту, і близько не відповідають нормам не тільки хімічним, а й з бактеріологічної показником. І в 80% негативних проб присутній підвищений вміст холерноподібної палички. Тому сьогодні купити фільтри для очищення води в Миколаєві прагне все більше.  

Зношеність комунального господарства Миколаєва - ще одна причина для встановлення фільтрів

Ще однією причиною поганої якості води є крайня ступінь зношеності комунального господарства. Мова йде не тільки про очисних спорудах, але і про трубопроводах, в яких навіть очищена рідина все одно отримує додаткову порцію домішок.

Проте основна причина все ж лежить на поверхні, зокрема, мова йде про вже згадуваних забруднювачів, що знаходяться в річці Дніпро.

Фільтри для води в Миколаївській області – тільки комплексна очистка

Представництво нашого інтернет-магазину успішно працює на території даної області, що дозволяє жителям міста Миколаїв купити очисні системи будь-якого типу з найменшою ціною.

Враховуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що очищення води в Миколаєві може відбуватися з використанням наступних типів фільтрів:

механічні;

комплексні;

зворотного осмосу.

Здавалося б, комплексні і осмотичні моделі мають у своєму складі картриджі, здатні видаляти всі зважені частинки і механічно забруднювачі. Так чому ж потрібно встановлювати ще додаткові механічні очисники?

Відповідь проста – вони необхідні для того, щоб видалити з води найбільш великі домішки. Це дозволить продовжити термін служби того ж зворотного осмосу. Звичайно, додаткові механічні моделі необхідно монтувати тільки в тому випадку, якщо це дійсно потрібно. Тобто, коли рівень механічних домішок критичний.

В іншому випадку можна обійтися фільтром зворотного осмосу, в якому присутні картриджі різного типу, в тому числі вугільні, здатні знезаражувати воду.

Особливо варто звернути увагу на фільтри з наявністю мінерализаторів, які на останньому етапі наповнюють рідина корисними мінералами, необхідними для повноцінної діяльності організму.

Тому, якщо ви проживаєте в Миколаєві, купуйте фільтри для води в Миколаєві у нас – наші працівники допоможуть виконати установку будь-якої моделі очисної системи.

Розгорнути