багатоканальний номер

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Якість питної води, що постачається за допомогою комунального трубопроводу, постійно знижується.  Хоча офіційні представники комунальних підприємств говорять про те, що рідина відповідає певним нормам, більшість харків'ян вважають за краще купувати бутильовану воду або встановлювати очисні системи.  Зокрема, придбати фільтри в Харкові можна в представництві нашої компанії.

Фільтри для води в Харкові

Цікаво, що офіційні представники комунального підприємства, що забезпечує харків'ян питною водою заявляють, що в цілому якість рідини задовільний. Однак враховуючи зношеність трубопроводів вода, поки потрапить до кінцевого споживача, може забруднитися.

Як заявляють фахівці, очищення води в Харкові виконується по всім сучасним стандартам якості. Тому досить встановити систему очищення і кінцеве якість води буде не гірше покупкою. Адже саме такий рідини віддають перевагу харків'яни.

Фільтри для Харківської області - видалення механічних домішок

За результатами численних незалежних досліджень, вдалося встановити, що у воді, одержуваної споживачами, у великій кількості присутні механічні домішки:

пісок;

іржа;

іл;

окалина.

Тому, купуючи системи очищення води у Харкові, клієнти нашої компанії, звертаючись до офіційне представництво, у першу чергу орієнтуються на системи, здатні ефективно справлятися з такими видами домішок. Найбільш ефективний осмос в Харкові.

Однак якщо ви вирішили придбати очисну систему, рекомендуємо звернути увагу на наступні види фільтрів:

фільтри зворотного осмосу;

проточні фільтри;

механічні фільтри;

пом'якшувачі.

Особливості застосування фільтрів для води в Харківській області

Харків фільтри для води вибирає більш універсальні. До них належать моделі зворотного осмосу, в яких передбачено префільтр, що забезпечує початкову затримку механічних домішок, а на наступних етапах видаляє більш дрібні забруднювачі.

У деяких випадках очищення води зажадає установки механічного фільтра, який видалить всі великі домішки механічного характеру, тим самим забезпечивши ефективності роботи більш тонкої очисної системи. Використання таких систем дозволяє значно продовжити термін служби побутових приладів.

Фільтри проточного типу, які гарантують споживачам отримання чистої води в необхідних для щоденного користування обсягах.

Особливої уваги заслуговують пом'якшувачі, видаляють з води солі важких металів та інші окислювачі, здатні призвести до утворення накипу на нагрівальних елементах побутових приладів. Накип призводить до підвищеного споживання електроенергії, а також може стати причиною передчасної поломки техніки – пральної машини, посудомийної машини і т. д. Пом'якшувачі можуть установлюватися як окремо, так і перед фільтром зворотного осмосу, в залежності від показників води і розведення трубопроводу у вас в будинку. Купити фільтр для води у Харкові - значить забезпечити себе і сім'ю питною водою до 6-ти місяців.

Купивши фільтр для води у нашому магазині, Ви отримуєте безкоштовну і якісну установку

Якщо ви вирішили придбати очисну систему в нашій компанії, представництво якої є в Харкові, то можете розраховувати на якісний, а для деяких систем навіть безкоштовний монтаж. Під час установки фахівці компанії нададуть вам необхідні консультації щодо подальшої експлуатації системи, а також особливості заміни витратних матеріалів, що дозволить вам надалі виконувати всі роботи самостійно.

Розгорнути