багатоканальний номер

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Тільки чиста, якісна питна вода здатна дарувати людині гарний настрій, бадьорість і здоров'я.  Однак якість рідини, що поставляється в квартири українців за допомогою комунального трубопроводу, постійно погіршується.  Тому немає нічого дивного в тому, що жителі міста Черкаси очисні системи води встановлюють все частіше

Фільтри для води в Черкасах

Як свідчить інформація з відкритих джерел інформації та ЗМІ, відносно недавно у цьому місті проводилися дослідження питної води, за результатами яких було встановлено підвищений вміст хлору та його сполук. Вживання такої рідини без додаткового очищення або обробки може спровокувати розвиток раку.

Враховуючи зношеність комунальної системи по всій Україні, застарілість норм, а також систем очищення, можна з упевненістю говорити, що подібна ситуація з водою навряд чи могла кардинально змінитися на краще за останні кілька місяців.

Вода в Черкасах потребує сучасних фільтрах

Хлор та його сполуки – це далеко не єдиний негативні домішки, які можуть зустрічатися у воді, що подається за допомогою комунального трубопроводу. Зокрема, можна відзначити такий вид забруднювачів, як механічний:

шматочки іржі;

глина, грунт;

частки органіки і багато іншого.

Якщо ж говорити, чому фільтри в Черкасах стали популярними, то необхідно відзначити, що при не таких давніх дослідженнях, проведених кілька років тому, виявилося, що в деяких джерелах був виявлений антиген гепатиту А. Хоча таких спроб виявилося всього лише п'ять відсотків від загального числа, все це не може не вселяти негатив. Також було відмічено погіршення води за кількома показниками – мікробіологічному, санітарно-хімічним, гігієнічному.

Встановлюючи фільтр для води, жителі Черкаської області знижують вірогідність розвитку раку

Щоб видалити різні домішки, необхідно користуватися додатковим обладнанням, яке покликане боротися з забруднювачами. Жителі міста Черкаси фільтруючі системи оцінили по достоїнству і сьогодні найбільшою популярністю в даному регіоні є:

механічні фільтри;

вугільні фільтри;

системи зворотного осмосу.

Перші прийнято встановлювати в тому випадку, якщо ви використовуєте водопровідну воду для побутових приладів, таких як пральна, посудомийна машини та інші. Тобто, якщо ви плануєте надалі кип'ятити або гріти воду, то системи, видаляє зважені домішки – цілком достатньо. Це необхідно робити для того, щоб позбавити рідина від великих забруднювачів, які здатні завдати шкоди внутрішньому устрою техніки.

Якщо ж у воді спостерігається високий вміст органічних забруднювачів, серед яких можуть бути навіть хвороботворні бактерії, то в такому випадку краще всього використовувати вугільні фільтри, Черкаси вже зрозуміли, наскільки вони ефективні в боротьбі з забруднювачами даного типу. Природно, найбільш ефективними є системи зворотного осмосу, які виконують очистку в кілька етапів – у тому числі, видаляють спочатку зважені частки, а потім пропускають воду крізь вугільні картриджі. Кінцевий результат – найчистіша вода, що пройшла і через унікальну мембрану. Сучасні моделі оснащені додатковими етапами очищення, що передбачають кондиціонер рідини, що підвищує смакові якості води, а також позбавляє її від можливого неприємного запаху.

Кращі умови покупки

Якщо ви не можете самостійно вибрати очисну систему, а в такому разі рекомендуємо вам звернутися за допомогою до професіоналів. Фільтри води Черкаси вважає за краще замовляти у нас. Офіційні представництва нашого інтернет-магазину працюють по всій країні, у кожному регіоні. Як свідчать відгуки, у нас найкращий сервіс серед подібних магазинів. Крім того, вас приємно порадує ціна на будь-який вид товару. Не дивно, що все більше людей хочуть купити фільтр і витратні матеріали саме у нас – адже наші працівники також виконують безкоштовний монтаж придбаного фільтра.

Розгорнути