Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Питна вода

Нова якість води<br />
у вашому домі - Filter.ua

Нова якість води
у вашому домі
Детальніше

Чиста питна вода<br />
у вас на кухні - Filter.ua

Чиста питна вода
у вас на кухні
Детальніше

Топові виробники фільтрів

Унікальна мінералізація - Filter.ua Польща
Унікальна мінералізація - Filter.ua
Унікальна мінералізація
європейска якість - Filter.ua
європейска якість
Всі фільтри Mineral Plus
Відчизняний виробник - Filter.ua Україна
Відчизняний виробник - Filter.ua
Відчизняний виробник
Усі фільтри Waterbox
Прозора перша колба - Filter.ua Південна Корея
Прозора перша колба - Filter.ua
Прозора перша колба
Всі фільтри Leader
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!
Унікальний фільтруючий матеріал - Filter.ua Україна
Унікальний фільтруючий матеріал - Filter.ua
Унікальний фільтруючий матеріал
Вітчизняний виробник - Filter.ua
Вітчизняний виробник
Всі фільтри Organic

Бренди

Leader - Filter.ua
Bluefilters - Filter.ua
Аквафор - Filter.ua
Raifil - Filter.ua
Ecosoft - Filter.ua
Zepter - Filter.ua
BWT - Filter.ua
Organic - Filter.ua
Puricom - Filter.ua
Mineral Plus - Filter.ua

Встановлено, що людський організм на 70% - це вода. Вона досить легко йде з організму - при диханні, обміні речовин. Вкрай важливо поповнювати баланс якісної, чистої рідиною, для чого необхідні фільтри для очищення питної води. Адже, до всього вищесказаного слід додати, що 90% всіх захворювань людина саме «випиває». Відповідно до статистичних даних Міжнародної організації охорони здоров'я, більше 80% населення Землі заразилися тими чи іншими хворобами внаслідок вживання неякісної води.

Побутові фільтри для питної води - необхідність

Питні фільтри для води сьогодні користуються великим попитом. Всі, хто піклується про своє здоров'я і про здоров'я близьких, купують саме їх. Фільтри для питної води - це:

  • молодість;
  • здоров'я;
  • довголіття.

Водяний питної фільтр на варті здоров'я

Звичайно, можна просто купувати бутильовану воду, але набагато зручніше і практичніше - побутові фільтри на кухні та змінні картриджі для фільтра. Сучасні технології, які використовуються в системах очищення, гарантують отримання дійсно якісної і придатною для вживання рідини. 

Фільтр на воду повинен задовольняти Вашим запитам

Очищення питної води - непросте завдання. Через крайню забрудненості в Україні та відсутності сучасних систем очищення, питним фільтрам доводиться очищати рідина від цілого спектра різнопланових забруднень. До них відносяться в першу чергу - великі механічні забруднення, потім хлор і органіка, потім солі жорсткості, залізо і марганець і т.д. Системи очищення питної води бувають різні, як за принципом дії, так і за габаритами і вартістю. До найбільш ефективних з питних очищувачів відносяться наступні:

Кожен з представлених видів фільтрів має свої переваги і недоліки, проте безсумнівно зворотний осмос дозволяє зробити найбільш тонку очистку. На сьогоднішній день в світі зворотній осмос - лідер серед систем водоочистки. Перевага проточних і мембранних фільтрів в їх високій продуктивності і менших габаритах. Водоочисники можуть мати різну комплектацію, картридж для води, габарити, продуктивність, ефективність фільтрації від тих чи інших домішок. Наприклад, фільтр за технологією зворотного осмосу дозволяє видаляти з води бактерії, мікроби і навіть солі (включаючи солі жорсткості), що проточний і мембранний очищувач води зробити не можуть.

Вибрати кращий фільтр для очищення питної води і купити фільтр для води на кран - крок на шляху підтримки здоров'я Вашої сім'ї. Не варто вживати кип'ячену рідина або з водопроводу, використовуйте тільки якісні системи фільтрації води для пиття, які представлені в інтернет-магазині filter ua.

Розгорнути