Набори картриджів для фільтрів-глечиків
- Бренд: Ecosoft
- Країна виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Бренд: Ecosoft
- Кількість етапів очищення: 5
- Країна виробник товару: Україна
- Бренд: Ecosoft
- Кількість етапів очищення: 4
- Країна виробник товару: Україна
- Бренд: Ecosoft
- Країна виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Бренд: Ecosoft
- Країна виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Бренд: Ecosoft
- Країна виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Бренд: Ecosoft
- Країна виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Бренд: Brita
- Вага: 0,250 кг
- Габарити: 115х60х160 мм
- Бренд: Brita
- Вага: 0,385 кг
- Габарити: 115х60х245 мм
- Бренд: Brita
- Вага: 0,730 кг
- Габарити: 115х120х245 мм
- Бренд: Brita
- Вага: 0,275 кг
- Габарити: 115х60х160 мм
- Бренд: Brita
- Вага: 0,410 кг
- Габарити: 115х60х245 мм
- Бренд: Brita
- Вага: 0,530 кг
- Габарити: 115х120х165 мм
- Бренд: Brita
- Вага: 0,530 кг
- Габарити: 115х120х165 мм
Переглянуті товари
Набори картриджів для фільтрів-глечиків ціна у FILTER.UA
| Назва товару | Ціна, грн |
| Комплект картриджів Ecosoft для глечиків універсальний 12шт | 2639 ₴ |
| Компект картриджів Ecosoft для глечиків покращений 12 шт | 2639 ₴ |
| Картридж Ecosoft до глечиків Бар'єр 12шт | 2639 ₴ |
| Комплект картриджів Ecosoft універсальних для фільтрів-глечиків (2 шт) | 409 ₴ |
Часті запитання пpo для глечиків
❓ Які Набори картриджів для фільтрів-глечиків найдешевші?
Найдоступніші Набори картриджів для фільтрів-глечиків в filter.ua починаються від 409.00. Але також можливі знижки, уточнюйте у менеджерів.
🔎 Які Набори картриджів для фільтрів-глечиків найпопулярніші?
👍 На які конкретно Набори картриджів для фільтрів-глечиків варто звернути увагу?
Найбільш популярні Комплект картриджів Ecosoft для глечиків універсальний 12шт, Компект картриджів Ecosoft для глечиків покращений 12 шт і Картридж Ecosoft до глечиків Бар'єр 12шт. Гарантія виробника, мінімальний відсоток браку гарантують надійність.
🛠️ Набори картриджів для фільтрів-глечиків: яке обслуговування їм потрібно?
Filter.ua сервісна компанія і може запропонувати різноманітні послуги як аналізу води і підбору обладнання, так і монтажу або навіть ремонту фільтрів.
Картриджі для глечиків - компактна пластикова касета, яку розміщують у верхній ємності. Залежно від виробника і моделі борються з різними забрудненнями: іонами заліза, хлором, пом'якшують воду, очищають від механічних домішок, нейтралізують запахи. Призначені для холодної води. Мають обмежений ресурс.
Як вибрати картриджі для фільтра глечика
Головне, вчасно змінювати картриджі для глечиків, які і покликані боротися з домішками. Дані видаткові матеріали компактні, як і самі фільтри глечики, а їх заміна здійснюється буквально за пару хвилин. Достатньо лише вийняти старий очисний прилад і встановити новий. Таким чином, ви отримуєте зручний і простий в експлуатації фільтр, який можна не тільки використовувати вдома, але і брати з собою в дорогу, на дачу.
Одними з найбільш простих, але досить ефективних фільтрів очищення є так звані глечики, що мають характерний для своєї назви зовнішній вигляд. У них є спеціальна з'ємна ємність з картриджем, крізь який просочується рідина і очищається від основних домішок. Глечики забезпечують базове очищення, після якого воду рекомендується прокип'ятити перед питтям.
Варто зазначити, що кожен виробник фільтрів-глечиків випускає свої видаткові матеріали, впроваджуючи унікальні розробки і використовуючи інноваційні матеріали.
В каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете придбати картриджі для глечиків таких виробників, як:
- Барьер;
- Dewberry (Чехія);
- Brita (Німеччина);
- Аквафор;
- Гейзер;
- Наша Вода (Україна);
- Dafi (Польща) та ін.
Кожна з вищеназваних компаній впровадила безліч новітніх розробок, завдяки яким навіть прості картриджі для глечиків мають як мінімум чотири етапи очищення! І це при таких компактних габаритах!
Швидка доставка в усі регіони країни!
Якщо вас зацікавили картриджі і змінні елементи для фільтрів очищення води, то придбати їх можна на сайті нашого інтернет-магазину. Офіційні представництва компанії працюють у всіх регіонах України. Наші продавці-консультанти нададуть вам всю необхідну допомогу у виборі конкретних видаткових елементів, а також допоможуть в оформленні покупки і її доставки. Як свідчать відгуки, наші постійні і нові клієнти задоволені рівнем сервісу і обслуговування, а також їх приємно здивувала ціна на всі види очисного обладнання.


