безкоштовно в Україні

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Одесити вже звикли до постійних проблем з питною водою, яка поставляється в їх будинку за допомогою комунального трубопроводу.  Навіть якщо вирішена проблема з безперервної подачі, якість рідини з-під крана не дозволяє її вживати без попередньої обробки.  Раніше вона передбачала кип'ятіння і відстоювання.  Зараз же одесити мають можливість отримувати більш якісну воду.  Для цього необхідно лише встановити фільтри в Одесі.

Адже такі пристрої, створені за сучасними технологіями, гарантовано позбавляють рідина від різних видів домішок.

Фільтри для води в Одесі

Трубопроводи та очисні споруди Південної Перлини зношені, втім, як і по всій країні, що і є основною причиною забруднення. Зокрема, у воді присутні механічні домішки:

шматочки іржі;

іл;

окалина;

грунт і т. д.

Але це не єдина причина, що закликає придбати фільтри води в Одесі. Зокрема, необхідно відзначити, що рідина, що поставляється комунальним водопроводом, не може містити в собі органічні і хімічні забруднювачі, у тому числі хвороботворні бактерії.

І хоча на комунальних очисних системах для отримання питної води застосовується нова технологія, що передбачає відмову від рідкого хлору і застосування гіпохлориту натрію, це не означає, що рідина з-під крана можна вживати всередину без попередньої обробки.

Які фільтри для очищення води слід застосовувати в Одесі

Враховуючи все вище сказане, слід зазначити, що для ефективної боротьби з забруднення різних типів слід застосовувати різні фільтри. Залежно від того, в яких цілях вода буде використовуватися в подальшому.

Наша компанія не тільки постачає в Одесу фільтруючі системи новітнього покоління, але і має там своє офіційне представництво. Що дозволяє потенційним і цим клієнтам компанії вибрати і придбати очисники наступних типів:

механічні;

вугільні;

комплексні;

зворотний осмос.

Кожна з вищеназваних систем ефективна в тому чи іншому випадку, але завжди якісно виконує покладені на неї функції.

Особливості використання фільтрів в Одеській області

Якщо ви плануєте використовувати воду в технічних або побутових цілях, але не для пиття чи приготування їжі, то в такому випадку можна обійтися механічним пристроєм з очищення води. Цього буде достатньо, щоб позбавити воду від механічних домішок, які здатні зробити негативний вплив на роботу побутових приладів.

Вугільні фільтри для води Одеса використовує в тому випадку, якщо в подальшому рідина планується залучити до ролі питної або готувати з неї їжу. Однак слід зазначити, що з урахуванням більшої кількості механічних домішок, рекомендується додатково монтувати відповідний фільтр, який встановлюється на вході труби в будинок або квартиру.

Щоб уникнути цього, можна встановити комплексний фільтр, який підходить для того, щоб видалити з рідини домішки будь-якого типу, а також зробити її придатною для пиття.

Але все ж на даний момент на сучасному ринку фільтруючих систем немає нічого кращого, ніж фільтр зворотного осмосу, який найбільш якісно видаляє всі забруднювачі. Такий результат досягається завдяки тому, що в ньому встановлені додаткові картриджі, виконують попередню і вугільну очистку. Деякі моделі обладнані мінералізаторами, насичують воду позитивними речовинами і мікроелементами, необхідними для повноцінної життєдіяльності організму. Зворотний осмос в Одесі здатний якісно очищати воду до 6-ти місяців.

Розгорнути