Графік роботи на час карантинуДетальніше

безкоштовно в Україні
Кошик:
порожньо


безпечний сервіс
наші майстри в повній готовності
детальніше


Вигода до 30%
на фільтри Ecosoft
детальніше


Додаткові заходи для безпечного обслуговування 😷

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Во многих регионах Украины имеются проблемы питьевой водой, поставляемой посредством коммунальных трубопроводов. Однако особо остро она стоит в Кропивницком и причин тому несколько. Главные из них заключаются в том, что город, как и часть области, расположен на гранитном щите. Это уже приводит к низкому качеству грунтовых вод, но главная проблема заключается в том, что в почве присутствуют урановые руды, а также радон.

Естественно, именно по этой причине современные фильтрующие системы в Кропивницком оценили сразу. Благодаря тому, что они производятся по новейшим технологиям, с учетом всех стандартов качества, фильтры способны эффективно удалять из жидкости все возможные примеси. 

Фильтры для воды в Кропивницком

Помимо особенностей почвы в регионе, необходимо отметить и изношенность трубопроводов, а также коммунальных очистных сооружений, что не позволяет потребителям в ближайшее время надеется на получение чистой питьевой воды, которую можно употреблять внутрь без предварительной и дополнительной обработки.

Основную же часть воды жители области получают непосредственно из Днепра. И особенно остро проблема чистой воды стоит в теплое время года, когда в реку вследствие человеческой жизнедеятельности попадает большое количество различного мусора. В результате этого страдает конечный потребитель и тут уже просто необходимо задумать о том, где можно в Кировограде купить фильтры для воды.

Современные инновационные системы очистки, позволяющие получать питьевую воду в необходимых количествах, поставляет наша компания, имеющая официальное представительство в регионе. 

В Кировоградской области рекомендуется использовать фильтры умягчения

Бытовые очистительные системы в Кропивницком становятся все более популярными и востребованными. Поскольку они позволяют удалить из воды:

механические примеси;

органические примеси;

нитраты, нитриты и многое другое.

Но особо остров в регионе стоит проблема наличия в трубопроводной воде излишнего количества растворенных солей. Как показывают исследования, их количество превышает норму в четыре-шесть раз! Такая вода вредна не только для человеческого организма, но и для бытовой техники и сантехники. Поскольку она способствует образованию накипи и налета, блокирующих работу техники и приводящие к их преждевременной порче. Самый простой способ избавиться от солей установка умягчителя. 

Какие фильтры следует использовать в Кировограде

Однако мы рекомендуем не ограничиваться полумера, поскольку, как можно сделать вывод из всего вышесказанного, проблема не только в солях. Есть и масса других загрязнителей, а потому мы поставляем в Кропивницкий системы очистки различного типа:

механические;

обратного осмоса;

комплексные.

Первый тип систем очистки предназначены для того, чтобы удалять из воды крупные примеси, среди которых грунт, ржавчина и ил. Но этого также будет недостаточно. А вот системы обратного осмоса позволят получить действительно высококачественную питьевую воду, которая будет весьма полезна для вашего здоровья. Это обусловлено тем, что в большинстве современных моделей устанавливаются инновационные картриджи, обеспечивающие дополнительную минерализацию и кондиционирование жидкости.

Комплексные фильтры также достаточно эффективны. Они более позволяют получать очищенную жидкость без задержек и необходимости ожидать, пока вода наполнит накопительный бак, как это необходимо в обратносмосных системах. Но точно определить, какой именно фильтр вам следует устанавливать, помогут наши специалисты.

Розгорнути