багатоканальний номер

Кошик:

порожньо


Оплата частинами
до 6 місяців
детальніше


Покупка частинами
аж до 10 місяців!

Популярні товари

замовити дзвінок
Замовити дзвінок Вкажіть свій номер і ми зателефонуємо!

Найкращі пропозиції

Кав'ярня «КОФЕ-ХАУЗ»

У кав'ярні вода використовується не тільки для приготування напоїв, але і для приготування страв і прибирання. В умовах обмеженого місця було вирішено встановити фільтр комплексного очищення кабінетного типу Organic K-1035 Easy   і, звичайно ж, механічний фільтр Organic Big Blue 20. Складність полягала в тому, що всі підлключення і сама система встановлювались не на підлозі, а на укрепеленій конструкції. Монтаж виконував один фахівець протягом двох днів.

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13
магістральний фільтр з
комплексною системою очищення

ЖК «Моє Житло»

Для 8-поверхового житлового будинку було підготовано свердловину глибиною 140 метрів. Завдання полягало в безперебійному забезпеченні очищеною водою всього будинку. Для цього проекту підібрали TWIN систему з двох фільтрів (колон) по 100 літрів Organic K-16. На виході зі свердловини в обов'язковому порядку встановлено самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Над проектом працювали 4 фахівця, монтаж і запуск системи зайняв три дні.

с. Проліски, вул.Щаслива, 8
twin-система пом'якшення води
на вході багатоквартирного будинку

Броварня «КУЛЬТ»

«Пиво починається з води». Аналіз води виявив надлишок хлору і жорсткості, це характерно для міської води лівого берегу міста Київ. Рішенням жорсткості в воді стала TWIN система з колон фільтру Organic K-12, а для очищення води від хлору використовувався фільтр  Organic FS-14-TC. На підведенні води до обладнання знаходиться самопромивний механічний фільтр Azud Modular 100. Монтажем і запуском системи очищення і зберігання води займалися 2 фахівця протягом трьох днів.

м. Київ, вул. Ревуцького, 15
напівпромислова система
комплексного очищення води

Театр російської драми

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки був стурбований проблемою поставки бутильованої води. Для очищення питної води з центрального водопроводу був встановлений фільтр зворотного осмосу Наша Вода Absolute 6-50 M/UF P. Саме ультрафіолетова лампа гарантує знезаражування води від мікробів і бактерій на 100%. Фільтр - ідеальний вибір для тих, хто не приймає напівзаходів і прагне до ідеалу, як театр в прагненні до прекрасного.

м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 5
встановлений фільтр
зворотного осмосу «Наша Вода»

Beiersdorf Ukraine

В офісі Beiersdorf Ukraine більше 60 співробітників на яких компанія орієнтується, як на внутрішніх клієнтів. Стояло питання про очищення тільки питної води в офісі, а це дозволило уникнути встановлення громіздких і дорогих систем. Було встановлено фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P bio. Це розумне рішення дозволило уникнути проблем з доставкою бутильованої води, адже обслуговування обходиться набагато дешевше і при цьому тільки раз в шість місяців.

м. Київ, пр-т Московський 28А,
фільтр зворотного осмосу
«Leader Standard»

Ресторан «MAFIA»

Для ресторану важливим питанням є приготування страв і напоїв використовуючи тільки якісну чисту воду. З рестораном «MAFIA» ми співпрацюємо з 2014 року і обслуговуємо понад 10 закладів мережі. Для боротьби з механічними домішками, жорсткістю і хлором в конкретному прикладі використовувався фільтр комплексного очищення Organic K-12 і механічний фільтр Organic Big Blue 20. Для очищення води до рівня питної використовувалася система зворотного осмосу.

м. Київ, вул. Хрещатик, 6
система комплексного очищення
з магістральним фільтром

Сьогодні вже нікого не здивуєш новиною, що в певних регіонах країни якість води, що постачається в квартири і будинки споживачів за допомогою комунального трубопроводу, не витримує ніякої критики.  Пов'язано це з багатьма причинами.  Звичайно ж, в першу чергу згадується загальне погіршення екологічної ситуації у всьому світі, а не тільки в Україні.

Фільтри для води в Тернополі

Однак не варто відкидати і так званий людський фактор, що виражається в наступному:

зношеність комунального господарства країни;

застосування застарілих методів очищення;

застарілість норм і вимог, які пред'являються до води.

Тому немає нічого дивного в тому, що жителі міста Тернопіль купити очисні системи прагнуть всі з великим бажанням.

Безпосередньо в самому обласному центрі забір води здійснюється на декількох насосних станціях, серед яких «Тернопільська», станція №4, «Верхнеівашківська». Міське комунальне підприємство прикладає максимум зусиль, щоб споживачі отримували дійсно чисту воду, придатну для вживання. Зокрема, проводить механічна очистка системи, промивання та дезінфекція резервуарів води. Природно, це призводить до тимчасового погіршення якості рідини. Незважаючи на те, що такі заходи проводяться два рази в рік, фільтри для води у Тернополі прагнуть купити все більше людей.

Що не дивно – навіть два рази в рік пити неякісну воду ніхто не хоче. Крім того, в інші періоди також варто користуватися фільтрами і очисними системами. Це обумовлено тим, що все-таки водопровідна система зношена, а не дивлячись на всі старання комунальників, ефективність очисних споруд також викликає питання.

Фільтри для видалення заліза і не тільки

Особливості води, що забирається з підземних джерел така, що в ній виявлено великий вміст заліза. Як відомо, така рідина може завдати шкоди не тільки побутової техніки з нагрівальними елементами, але й здоров'ю людини. Тому, щоб питна вода в Тернополі дійсно була придатна для вживання всередину, рекомендується проводити додаткову обробку. Для цього рекомендується встановити очисне обладнання.

Враховуючи все вищесказане, зазначимо, що серед розмаїття моделей фільтрів, для даного регіону більше інших підходять наступні пристрої:

знезалізнювачі;

комплексні фільтри;

вугільні фільтри;

фільтри зворотного осмосу.

Перший тип очисного обладнання може використовуватися як самостійно, так і в комплексі з вугільними моделями. Зокрема, це дозволить видалити з води зайве залізо, солі металів, що позитивно позначиться навіть на смакові якості води. Вугільні моделі дозволяють позбутися від домішок різного типу, зокрема – від хлору і його сполук, деякого виду бактерій.

Комплексні моделі передбачають позбавлення від п'яти різних видів забруднювачів, підходять, як для побутового використання (якщо ви плануєте вживати воду всередину без додаткової обробки), так і для використання в господарських цілях (прання, наприклад).

Найбільш затребуваними є моделі зворотного осмосу, в яких передбачено до семи ступенів очищення, що дозволяє видалити механічні домішки, органічні і хімічні забруднювачі, а також наситити воду корисними мікроелементами.

Де придбати фільтри води в Тернополі

В даному регіоні працює офіційне представництво нашого магазину, що зробило жителям Тернопільської області очисні системи води неймовірно доступними. Як свідчать відгуки, всі клієнти залишилися задоволеними співпрацею з нашим інтернет-магазином. Адже працівники нашої компанії надають необхідні консультативні послуги, а фахівці з монтажу – виконують якісну і швидку установку обраної вами моделі, а також дають необхідні рекомендації з подальшого використання пристроїв, заміни витратних матеріалів. Тому, якщо вам потрібна очищення води, звертайтеся до нас!

Розгорнути