Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Чиста вода у житті тварин

Чиста вода у житті тварин

Не варто пояснювати, наскільки важливою є вода в житті людини та забезпечення нормальної діяльності організму. Однак слід пам'ятати, що і тварини також дуже залежні від води.

Недарма, існує негласний Закон джунглів, який свідчить, що під час посухи тваринам не можна нападати один на одного на водопої. І що найдивовижніше цей Закон не вигадка, а реальність.

Як і людський організм, тіло тварин переважно складається з води. Зокрема частка вологи досягає сімдесяти відсотків. Тому нестача рідини негативно впливає на стан тварини.

І, до речі, проблема забруднення, зокрема відкритих джерел, вкрай негативно позначається на популяції тварин. І не лише диких, а й домашніх. Саме про останні і поговоримо докладніше.

Здоров'я тварин залежить від вас!

Дикі тварини можуть переходити від джерела до джерела, шукаючи чистої вологи. А ось домашні чотирилапі повністю залежать від милості своїх господарів.

Пам'ятайте старе й добре твердження, яке свідчить, що «ми у відповідь за тих, кого приручили». Це повною мірою стосується і якості питної води, яку ми даємо тваринам.

Якість рідини, яка поставляється у ваш будинок за допомогою комунального водопроводу або навіть свердловини, що добувається з власне, часто залишає бажати кращого. У ній можуть бути різноманітні домішки – від органічних до хімічних.

Але якщо ви п'єте чисту воду з-під фільтра, то чому своїм домашнім вихованцям даєте рідину безпосередньо з-під крана? Адже їм потрібно не так вже й багато життєво необхідної вологи – найчастіше, не більше кількох чашок на тиждень, хоча все залежить від розмірів тварини.

Цікаво, але коти та собаки набагато чутливіші до якості питної води, ніж люди. Це тільки може здатися, що вони п'ють будь-яку рідину, незалежно від її забрудненості. Однак ця думка помилкова, оскільки базується, в основному, на спостереженні за бродячими тваринами, у яких просто немає вибору - вони часто п'ють рідину з калюж.

Навіть кип'ячена вода негативно позначиться на стані здоров'я вашого четвероного друга, незалежно від того, хто це – кіт чи собака. Оскільки під впливом високої температури вона втрачає корисні мікроелементи, а у тварин, які змушені пити таку рідину постійно, виникають конкретні проблеми зі здоров'ям:

  • призводить до псування зубів;
  • провокує розвиток раку;
  • призводить до порушення кісткової тканини.

Звичайно, це не означає, що тварина обов'язково захворіє, але ризик появи однієї з вищезгаданих проблем зростає. Тому ніколи не нехтуйте здоров'ям свого чотирилапого друга, давайте йому очищену воду.

Якщо ви вирушаєте на пікнік і берете із собою тварину, подбайте про наявність посудини, в яку ви наливатимете братові меншому чисту воду з пляшки. Якщо побачите, що собака прагне попити з річки, не допускайте цього.

Звичайно, це не означає, що для тварин потрібно купувати мінеральну бутильовану воду. Достатньо буде використовувати очищену, головне використовувати ефективний фільтр, який не лише видалить усі негативні домішки, а й збереже природний баланс рідини.

У тварин завжди має бути вода!

Насамкінець хотілося б нагадати, що залишаючи будинок навіть на короткий час, подбайте про те, що миска або чашка тварини була наповнена чистою водою. Адже багато хто з них харчується сухими кормами, що призводить до підвищеної спраги. Якщо організм тварини страждатиме від нестачі рідини, це може призвести до порушення діяльності внутрішніх органів.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка