Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Значимість води для вагітної жінки та її малюка

Значимість води для вагітної жінки та її малюка

Під час вагітності організм швидко перебудовується, його пріоритетом стає здоров'я майбутньої дитини. Всі поживні речовини, що надходять з їжею і водою, мінерали і вітаміни в першу чергу направляються малюкові, а вже залишки - матері.

Саме тому часто при вагітності погіршується стан шкіри, нігтів та волосся. Багато хто приймає це як обов'язковий побічний ефект вагітності, але цього легко можна уникнути.

Потрібно просто зробити так, щоб Вам теж вистачало життєво важливих елементів, а саме - збільшити об'єм води, що споживається, і вода неодмінно повинна бути очищеною, наприклад, після обробки системи зворотного осмосу.

Зміни організму

Метаморфози чекають на всі обмінні процеси в організмі: вуглеводний, жировий, мінеральний і білковий.

  • легені: посилюють свою діяльність;
  • плацента: починає виробляти гормони необхідні для розвитку малюка і змінюють організм жінки відповідно до майбутньої ролі матері;
  • серцевий м'яз: збільшується в масі, щоб ганяти збільшений об'єм крові – 6,5 літрів;
  • сечовидільна система: активізує свою діяльність, оскільки тепер доводиться додатково виводити продукти обміну плода;
  • печінка: стикається з необхідністю знешкоджувати у 2 рази більше продуктів обміну;
  • молочні залози: збільшується обсяг молочних залоз та жирової тканини;
  • матка: збільшується майже вп'ятеро, а її порожнина – у 500.

Всі ці процеси вкрай потребують підживлення водою.

Токсикоз та зневоднення

У майбутньої мами водяний простір організму оновлюється щодня, а це означає великі витрати води. Крім того, у більшості жінок на початку вагітності спостерігається токсикоз, що супроводжується нудотою – це сприяє додатковому зневодненню організму.

У результаті кров згущується і навантаження на серцево-судинну систему зростає, а це небезпечно, як для майбутньої мами, так і для малюка. Щоб уникнути зневоднення, збільште свій щоденний водний раціон приблизно в півтора рази та користуйтеся водною дієтою.

Харчування малюка

Спочатку в утробі матері, а потім і після народження, дитина потребує дуже продуманого раціону харчування, причому це стосується і їжі, і води. Тому жінці під час вагітності необхідно стежити за тим, чи споживає вона достатню кількість їжі та води, багатої тваринними білками, жирами, кальцієм, фтором, магнієм та калієм.

Кальцій - відповідає за кісткову тканину, бере участь у процесі іонного обміну, впливає на згортання крові, підтримує серцево-судинну систему та нервово-м'язову.

Калій – регулює кров'яний тиск та кислотно-лужний баланс, покращує стан нирок та шкіри, позитивно впливає на роботу серця.

Фтор – бере участь у розвитку скелета, робить зуби стійкими до карієсу, стимулює кровотворення.

Магній - сприяє формуванню кісткової тканини, енергетичному та вуглеводному обміну, при його нестачі страждає серцевий м'яз, з'являється дратівливість.

При переході з лактації до штучного годування зверніть увагу на якість води, яка бере участь у готуванні.

Зараз на ринку водоочисників безліч моделей фільтрів з мінералізатором (наприклад, модель Наша Вода Absolute 6-50 М). За допомогою цього додаткового елемента відбувається насичення води необхідними для організму мінералами.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка