Для пиття
Всім відомо, що для нормальної роботи організму людині щодня необхідно випивати приблизно 2 літри води. Пити можна лише воду (не чай, не сік, не компот) і лише якісну.
Рішення: Існує велика різноманітність питних фільтрів для води , серед них найефективнішим , безсумнівно , вважається система зворотного осмосу.
Для приготування
Вся водопровідна вода оброблена хлором на міських очисних станціях і тому має характерний різкий запах, що впливає на сприйняття страв. Вода з підвищеним вмістом заліза та сірководню крім запаху має характерний присмак, який навряд чи покращить смак оригінальної страви.
Рішення: Якщо Ви не збираєтеся вживати воду у сирому вигляді, Вам підійде будь-який проточний фільтр . Він містить вугільний картридж, який кондиціонує воду: прибирає каламутність, нейтралізує сторонні запахи та присмак.
Для прийняття ванн
Хлорована вода має властивість сушити і дратувати шкіру, робить волосся більш ламким, може викликати свербіж та алергію. Жорстка вода забиває душову насадку та водопровідні труби пластівцями накипу. Вода з високим вмістом заліза залишає на ванній та раковині іржаві патьоки.
Вода з великою кількістю великих механічних забруднень залишає на дні ванної осад з дрібного піску, мулу та інших нерозчинних домішок. Хіба приємно приймати ванну у такій воді?
Рішення: Існують вузьконаправлені побутові фільтри , які справляються з однією з перерахованих проблем або фільтри комплексного очищення , які очищають воду одночасно від більшості забруднювачів.
Для побутової техніки
Найчастіша причина поломок побутової техніки з нагрівальним елементом - це вихід з ладу цього самого нагрівального елемента через утворення на ньому накипу. Навіть найдорожча пральна машина довго не пропрацює на жорсткій воді. Вкрай рідко техніка підлягає ремонту при виході з ладу нагрівального елемента. Тому доцільно воду пом'якшувати.
Рішення: Фільтри для пральної машини пов'язують іони жорсткості і таким чином не дають їм утворювати накип. Такі фільтри відрізняються демократичною вартістю: легше купити фільтр, ніж приносити в жертву пральну машину.
Для дачі або заміського будинку
В умовах сучасної екології, колодязь та свердловина більше не вважаються джерелами чистої води. У цій воді все частіше виявляють мікроорганізми, пестициди, що вимиваються з ґрунту полів, нафтопродукти та інші шкідливі речовини.
Рішення: Використання будь-якої питної фільтраційної системи + УФ-лампа, яка просто необхідна для нейтралізації мікроорганізмів та вірусів, якими "багаті" і колодязі, і свердловини.
Комплексне очищення
Для тих, хто завжди мріяв мати можливість пити воду прямо з-під крана, була зроблена зворотноосмотична система для будинку. Вона встановлюється на магістральну трубу при вході комунікацій у квартиру, очищає воду до стану питної та направляє її у ванну кімнату та на кухню.
Також є готові рішення, що складаються з декількох фільтрів. Такий набір фільтрів підбирається в кожному конкретному випадку на основі результатів аналізу води.