Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Весна - час паводків. Як повені впливають на зниження якості води

Весна - час паводків. Як повені впливають на зниження якості води

Що таке повінь? Багато хто плутає це поняття з повінь та іншими схожими термінами. Паводок — це неперіодичне порівняно короткочасне підвищення рівня води в річці, яке обумовлене скупченням води від танення льоду або від злив. Повінь — це паводок, який відбувається навесні.

У період паводків загострюються практично всі проблеми, пов'язані з появою домішок та токсичних забруднювачів у підземних та поверхневих джерелах водопостачання. І тоді і так низькоякісна водопровідна вода стає ще гірше. Весна - саме час подумати про те, щоб придбати фільтр для води, якщо у Вас ще немає.

Ситуація у Києві

За даними минулого року, наочно видно, що якість води лише в Оболонському районі відповідає вимогам ДСанПін 2.2.4.-171-10. У Святошинському та Подільському районах суттєво зашкалює рівень марганцю, у Дніпровському великі проблеми з активним хлором.

Концентрація алюмінію у воді перевищує нормативні значення у всіх районах Києва, за винятком Солом'янського та Оболонського районів. Залізом було відзначено поодинокі випадки перевищення нормативів (Оболонський та Деснянський райони). У 2013 році концентрації у відібраних пробах перевищували нормативні значення за такими показниками:

  • за кольоровістю – 80%;
  • по марганцю - 70%;
  • по активному хлору - 41,7%;
  • по окислюваності - 25%;
  • по алюмінію - 50%;
  • заліза - 10%.

Загалом найбільшою проблемою київської води є високий вміст марганцю та солей жорсткості (3,5-4 мг-екв/л).

Ситуація в Україні

Щодо України в цілому, то аналіз проводився у таких містах України, як Дніпропетровськ та Миколаїв (південний регіон), Харків та Донецьк (східний регіон) та Львів (західний регіон).

Для південного регіону (Дніпропетровськ та Миколаїв) характерні високі показники кольоровості та окислюваності, що пояснюється вмістом у воді гумінових сполук у великих концентраціях.

Для східного регіону (Харків та Донецьк) характерна підвищена жорсткість води.

Для західного регіону (Львів) властиві висока концентрація заліза та підвищена жорсткість.

Також варто зазначити, що окремо у Дніпропетровську та Харкові виявлено високий вміст алюмінію.

Щоб уникнути проблем із водою, найкраще рішення – купити систему зворотного осмосу. Цей фільтр вирішує одночасно всі проблеми води, незалежно від концентрацій домішок у ній.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка