Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Вчимося малювати глечик – покрокова інструкція

Вчимося малювати глечик – покрокова інструкція

Немає більш важливої субстанції у житті людини, ніж вода. Вона є скрізь і в усьому. Тому не варто дивуватися, що багато художників люблять малювати воду в тому чи іншому вигляді, предмети, пов'язані з нею. Наприклад, фактично всі художники-початківці працюють з глечиками – він володіє відносно простою формою, а крім того дозволяє пропрацювати тінь від довільного джерела.

Якщо ви вирішили стати художником і освоюєте цей напрямок мистецтва, напевно вас цікавить, як намалювати олівцем глечик – ми поділимося з вами секретами цього нескладного процесу.

як намалювати глечик

І одразу ж дамо пораду – не забувайте під час роботи пити чисту воду. Вона важлива для діяльності мозку, адже навіть мінімальне зневоднення стане причиною втрати творчого потенціалу! Звісно, з-під крана набирати її не варто, якщо у вас не встановлено якісне очисне обладнання, що ефективно усуває всі види домішок – від механічних суспензій до хімічних добавок.

Шість кроків до ідеального глечика

Тепер докладніше поговоримо про те, як намалювати глечик поетапно лише за шість кроків.

Крок перший

Отже, першому етапі зробіть тонкий контур судини олівцем. Це дозволить вам визначитися:

  • з його точними розмірами;
  • становищем у просторі;
  • межами.

Природно, не варто очікувати, що у вас відразу буде ідеальна судина – її межі та лінії ще досить незграбні.

Крок другий

На другому етапі проведіть вертикальну вісь судини, а також дві горизонтальні, строго перпендикулярні вертикалі осі - одна з них стане кордоном для верхньої частини, а друга розташується в найбільш широкій зоні глека.

У вас все готове для того, щоб визначити коло, центр якого розташовуватиметься строго на пересічених лініях. А ось горловина судини має мати форму еліпса.

Дві створені фігури з плавними лініями потрібно з'єднати такими ж плавними дугоподібними лініями.

Щоб у вас вийшла красива ручка, намалюйте для неї додаткове допоміжне коло і з його допомогою надайте ручці форму, що вас цікавить. До речі, цю частину можете пропустити, якщо малюєте посуд без ручки.

Крок третій

Тепер плавною, але товстою, насиченою лінією обведіть контур вашої судини. Усі намальовані до того допоміжні лінії стирайте гумкою.

Крок четвертий

Приступаємо до малювання горловини. Вона повинна мати форму еліпса, витягнутого горизонтально, а центр цієї фігури начебто насаджується на вертикальну вісь.

Крок п'ятий

Необхідно визначитися з місцями відблисків та тінями. Промалювати все слід не надто насиченими лініями – просто визначте їхнє розташування.

Крок шостий

як намалювати глечик

І останній етап нашого уроку, як малювати глечик передбачає остаточне штрихування. Вона залежить від того, з якого боку на малюнку падатиме світло. Наприклад, він падає попереду. У такому разі найбільш освітлені ділянки розташовуватимуться в центральній частині судини, а от по краях виходять тіні. Для їх виділення робіть штрихування сильним натиском на олівець.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
1
Оцініть, будь ласка