Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

З якого віку можна давати дитині воду: докладно про важливе!

З якого віку можна давати дитині воду: докладно про важливе!

У цій статті докладно розглянемо важливе питання, з якого віку можна давати дитині воду . А також розповімо, яку саме воду вибрати. Адже думки з цього питання різні – деякі впевнені, що малюкам достатньо рідини, яка надходить із молоком мами. Інші стверджують, що вода також обов'язкова. Хто ж має рацію і яку воду треба давати? Читайте нижче!

Вода для новонародженого: чи потрібна і скільки?

Новонароджені діти харчуються або молочком мами, або спеціальними сумішами, які складаються більш ніж на 90% води. Для повноцінного життя їм достатньо цієї рідини. До речі, якщо дитині хочеться пити, вона проситиме материнські груди і молоком видаляти спрагу.

Тому багато хто вважає, що вода для новонародженого не потрібна. Однак не варто забувати про те, що можуть виникати особливі ситуації - тому, якщо вашій дитині ще не виповнилося трьох місяців, але лікарі рекомендують давати воду, обов'язково дослухайтеся рекомендацій педіатра.

Починаючи з чотиримісячного віку, вода повинна включатися до раціону дитини на постійній основі. Це аж ніяк не позначиться на його апетиті, не спровокує відмову від материнського молока. Зате дозволить уникнути зневоднення, яке є дуже небезпечним.

На питанні, коли давати воду немовляти , зупинимося докладніше. Отже, як уже говорилося вище - давати воду дитині можна з 4-х місячного віку. А ось обсяги пиття – індивідуальні. Тобто, залежать від ваги дитини та температури навколишнього повітря.

Так, у середньому за добу дитині достатньо буде від 30 до 70 мілілітрів води. Адже він все ще продовжує пити молочко мами або молочну суміш, забезпечуючи тим самим надходження в організм рідини. Природно, якщо занадто спекотно, а повітря сухе – обсяг пиття зростає. Намагайтеся дотримуватись наступних параметрів у дитячій кімнаті:

  • температура повітря – 20 градусів;
  • рівень вологості – близько 60%.

Влітку таких показників дотримуватися складно, а тому слідкуйте, щоб не настало зневоднення. Визначити його відносно легко: рідкісне сечовипускання; сухість слизових; сухість язика. Головне засвоїти основне правило - якщо малюк вередує, не хоче пити, відвертається від пляшечки, не потрібно змушувати його вживати воду! Коли він захоче – дасть вам знати.

Оптимальний час – у перервах між годуваннями, але не в жодному разі відразу після їжі і не до їжі. Оскільки у малюка шлунок невеликий, давайте воду невеликими порціями.

Яку воду вибрати?

Продається спеціальна вода для новонароджених – вона належним чином маркована. Придбати її можна в аптеках або спеціальних відділах супермаркетів. Вона має відмінний від звичайної води склад. Зокрема, суворо контролюється склад мінеральних речовин та мікроелементів.

У жодному разі не можна давати дитині:

  • воду з-під крана (навіть кип'ячену);
  • звичайну бутильовану воду;
  • воду з фільтра-глечика.

Підводячи підсумок

Тепер ви знаєте, коли можна давати дитині воду , в яких кількостях – ця інформація буде корисною, обов'язково прислухайтеся до неї, щоб уникнути проблем зі здоров'ям малюка. До речі, якщо у вас вдома не встановлений якісний фільтр очищення води , подбайте про його встановлення вже зараз. Адже дитина підросте швидко і їй можна буде давати не спеціальну бутильовану воду, а просто чисту.

Отримати її допоможуть сучасні продуктивні фільтри очищення - наприклад, моделі зворотного осмосу. Придбати її можна на сайті компанії Filter.ua, в каталозі якої представлено безліч варіантів ефективного очисного обладнання. У тому числі мінералізатори , тобто картриджі для фільтрів , які насичують воду важливими для людського організму мінералами та мікроелементами. Така вода буде корисною не тільки для дітей, а й для вас!

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка