Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Які напої зігріють взимку?

Які напої зігріють взимку?

Всі знають, що влітку під час спеки рекомендується більше пити, щоб організм не страждав від високої температури. Але мало хто знає про те, що взимку рідина організму потрібна не менше. По суті, рідина відіграє роль термоса, який дозволяє тілу зберігати комфортний стан як при спеці, так і при холоді. Можна пити просто фільтровану воду, а можна готувати смачні та корисні напої, які можна пити як удома, так і взяти із собою у термосі на прогулянку.

Напої для зими

Апельсиновий напій з корицею

Цей напій найпростіший у приготуванні і при цьому дає організму вітамін С та необхідні в холодну пору року мінерали. Для приготування необхідно нарізаний на часточки апельсин залити гарячою водою (але не окропом) і додати пару паличок кориці. Напій повинен настоятися до 8 годин до вживання, щоб взяти найкорисніше з апельсина та кориці.

Гарячий шоколад

Не той гарячий шоколад, який продається у пакетиках, а справжній розтоплений шоколад із справжнім молоком. Для його приготування знадобиться більше часу, але воно того варте, адже такий калорійний та корисний напій може замінити цілий прийом їжі. Для приготування знадобиться 100 г чорного шоколаду, 250 мл молока, 1-2 столові ложки води. Розчиняємо шоколад у воді і додаємо в кип'ячене молоко тонким струмком. Після цього необхідно готувати напій ще кілька хвилин, додаючи за бажання прянощі: ваніль або корицю, можна навіть додати коріандр або гострі спеції, які покращують засвоєння шоколаду.

Гарячий шоколад

Гарячий шоколад виробляє гормон радості – ендорфін, покращує обмін речовин, покращує роботу мозку, живить та насичує організм надовго. Какао можна заварювати з порошку, додаючи молоко - воно має схожий з шоколадом ефект.

Фруктовий морс

Морс можна готувати не тільки зі свіжих фруктів, а з морозива теж. Напої з ягід багаті мінералами (калій, магній, фосфор, кальцій та залізо) та вітамінами (групи В, С, А, РР). Для приготування морсу потрібно 150 г ягід, це може бути брусниця, обліпиха, чорна смородина, журавлина, малина, ожина. Перемелені в блендері або перетерті ягоди залити 1 л фільтрованої води додавши 150 г цукру. Напій повинен наполягати до 2 годин перед вживанням. Різні ягоди несуть різну користь, як наприклад, ожина покращує діяльність шлунково-кишкового тракту та нервової системи. Журавлина має антисептичні, тонізуючі та жарознижувальні властивості. Запобігти запаленню та підтримати імунітет допоможе смородина. Морси радять пити за півгодини-півтори години до їди.

Узвар (компот із сухофруктів)

Узвар мало чим відрізняється від морсу, хіба що тим, що варять фрукти, а не заливають холодною водою. Для узвару підійдуть яблука, груші, курага, чорнослив та будь-які інші сухофрукти, які Ви знайдете вдома. Особливий смак узвару надає чорнослив, і при цьому він покращує роботу кишечника, курага знижує тиск, груші та яблука виводять вільні радикали, глід підтримує імунітет. Узвар несе у собі вітаміни З, групи У, і навіть вітамін А. Цей напій виводить холестерин і солі, він тонізує, бадьорить і відмінним засобом від похмілля. Узвар рекомендують пити без цукру, у першій половині дня і не більше 2-3 склянок на день.

Яку воду брати для приготування напоїв?

Очищуйте воду

Кип'ячена вода вже має певний присмак, який може вплинути на загальне сприйняття напою, тому її використовувати не рекомендується, особливо для приготування напоїв із холодною водою. Купивши звичайний домашній фільтр для водимембранну або зворотноосмотичну систему , необхідність кип'ятіння води пропаде, адже ці типи фільтрів очищають воду наскільки, що вона безпечна для споживання навіть у сирому вигляді.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка