Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Чому не можна пити багато води: спробуємо розібратися

Чому не можна пити багато води: спробуємо розібратися

Ми постійно говоримо про те, що потрібно пити багато води. Щоб забезпечити водно-сольовий баланс організму. Деякі намагаються дотримуватися рекомендацій надто активно, що призведе до різних проблем. Оскільки надмірне споживання рідини завдає суттєвої шкоди здоров'ю внутрішніх органів. У цій статті ми намагатимемося розібратися, чому не можна пити багато води. Навіть якщо фільтр води для квартири видаляє всі види забруднювачів.

чому не можна пити багато води

Чому багато води – небезпечно для організму

Напевно, ви стикалися з ситуації, коли в сильну спеку навіть якщо пити воду, все одно відчуваєш спрагу. Зумовлено це тим, що організм починає активніше виводити вологу через піт, а в результаті разом з нею з організму йдуть солі та мінерали. Що негативно позначається на стані:

  • шкірного покриву;
  • волосся.

Однак якщо в спеку погода щедре споживання води ще нормально, то за звичайних умов воно вкрай небезпечне. Оскільки завдає суттєвої шкоди травній системі та внутрішнім органам. Зокрема, велика кількість води розбавляє шлунковий сік, а тому він уже не так активно здатний перетравлювати їжу та впливати на мікробів, що потрапляють у шлунок. Що в результаті стимулює розвиток інфекцій. Крім того, надмірне вживання води здатне зашкодити ниркам. Страждає і печінка. Вона набухає від великого об'єму рідини і вже не здатна ефективно працювати і виконувати покладені на неї функції.

Надмірно спожита рідина надто активно збирається у клітинах, що провокує набряки. Вони підвищують тиск на кровоносні судини, через що виникають головні болі. Також підвищене споживання води призводять до набухання лімфатичних вузлів, а ті перестають виконувати покладені на них функції, що також провокує низку проблем:

  • зниження імунітету;
  • кишкові інфекції;
  • і т.д.

Виникають певні проблеми у роботі підшлункової залози, жовчного міхура. Внаслідок зниження виділення жовчі набагато гірше перетравлюється їжа. Варто прислухатись і до думки ендокринологів. За їх словами, занадто велика кількість води призводить до перенасичення вологою щитовидної та підшлункової залози. Внаслідок чого вони не можуть сповна брати участь в обмінних процесах, а тому організму не вистачає енергії. Кому не можна пити багато води, то це тим, у кого є проблеми в роботі нирок, діагностована гіпертонія, проблеми в роботі серця. Також обережно потрібно бути з водою вагітним.

Висновки

чому не можна пити багато води

Виходить, що всі рекомендації щодо необхідності пити багато води – неправильні? Ні! Все залежить від того, що ви вкладаєте у слово «багато». Бо важливо пити свою норму – 30 мілілітрів на кілограм ваги. Але не перевищувати її. До того ж далеко не завжди обов'язково випивати і розрахункову норму. Наприклад, якщо ви п'єте багато соків, інших напоїв, то води вам знадобиться менше. Або якщо в кімнаті не дуже спекотно і сухо, то й пити вам буде хотітися не так сильно. І не забувайте звертати увагу на те, що саме ви п'єте. Вода має бути обов'язково чистою, придатною для пиття. Тому не варто набирати її прямо з-під крана.

Якщо ж ви хочете себе назавжди позбавити проблеми пошуку чистої питної води, рекомендуємо встановити вдома фільтр очищення води . Придбати його можна на сайті компанії Filter.ua. У каталозі представлений величезний вибір систем різного типу. Консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір та забезпечать оперативну доставку фільтра до будь-якого регіону України.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка