Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Огляд існуючих типів фільтрів та очисних систем

Огляд існуючих типів фільтрів та очисних систем

Всі фільтри можна умовно розділити на системи очищення питної води та води побутового призначення.

Фільтри для господарської води

як вибрати фільтр для води

Механічний фільтр

Призначений для боротьби з нерозчинними у воді речовинами, такими як пісок, частинки глини та мулу, а також іржа. Такі забруднення шкодять механізмам Ваших побутових приладів, таких як бойлер або посудомийна машина.

Вугільний фільтр

Головним чином затримує хвороботворні бактерії та нейтралізує хлор, вплив якого на шкіру часто викликає подразнення та сухість.

Пом'якшувач

як вибрати фільтр пом'якшення води

Нейтралізує солі жорсткості, тим самим запобігаючи утворенню накипу на нагрівальних елементах Ваших побутових приладів. Таким чином, наприклад, ваша пральна машина прослужить довше, а завдяки милим властивостям м'якої води, Ви зможете заощадити на пральному порошку.

Обеззалізувач

Знижує рівень заліза у воді, ніж запобігає іржавим потікам на Вашій ванній та сантехніці, небажане фарбування речей та сприяє продовженню терміну служби внутрішнього трубопроводу приміщення, в якому встановлений.

Ультрафіолетовий знезаражувач

Застосовується для видалення з води мікроорганізмів та бактерій, його випромінювання є абсолютно безпечним для здоров'я, а витрати на обслуговування практично нульові.

Фільтри комплексного очищення

Встановлюються при вході водопровідної труби у квартиру і дозволяють вирішувати кілька проблем одночасно: пом'якшує воду, видаляє залізо, марганець, органіку тощо. Таким чином, така система позбавить Вас необхідності установки декількох фільтрів поспіль і відтепер і на Вашій кухні, і у ванній з кранів буде текти чиста вода.

Фільтри для питної води

як вибрати фільтр для води

Фільтр-глечик

Є найбільш простою системою очищення та складається з двох складових:

  • резервуару;
  • очисного елемента

Має невелику продуктивність, оскільки вода проходить крізь картридж, використовуючи власний тиск. Ресурс змінного картриджа дозволяє очистити до 400 л води, після чого вимагає заміни.

Фільтр-насадка на кран

Забезпечує непогану базову очистку завдяки сорбційним властивостям активованого вугілля, що входить до складу пристрою. Забезпечує продуктивність до 3 літрів за хвилину, а його ресурс розрахований на 3000 літрів.

Настільний фільтр

Як правило, містить один або два очисні елементи і встановлюється поряд з мийкою, з'єднуючись з сполучною краном трубкою. Пристрій у середньому виготовляє 1,5 літрів на хвилину і розрахований на об'єм води до 7000 літрів.

Стаціонарна система

Має перевагу як очищення в порівнянні з раніше розглянутими системами, завдяки наявності великої кількості послідовно з'єднаних елементів очищення. Серед стаціонарних систем виділяють:

    • Проточні системи часто складаються з 2-3 картриджів і здатні затримувати домішки перевищують 0,7 мікрон. Очищають у середньому 3 літри води за хвилину.
    • Ультрафільтраційні системи – як правило, складаються з 3-5 елементів очищення, серед яких головний елемент – ультрафільтраційна мембрана, яка затримує домішки до 0,01 мікрона. Виробляє в середньому 2 літри очищеної води за хвилину.
    • Системи зворотного осмосу містять від 5 до 9 модулів очищення і забезпечують найтонше очищення серед усіх своїх аналогів - пори мембрани затримують забруднення аж до 0,00001 мікрона. Такі системи виробляють у середньому всього 200 літрів на день, тому додатково оснащені накопичувальним баком.

як вибрати фільтр зворотного осмосу

Підводячи підсумок

Непросто визначитися з вибором , коли перед очима така кількість можливих варіантів, і кожен має переваги. Для вирішення цього питання ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів та отримати кваліфіковану консультацію.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
5
Оцініть, будь ласка