Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Призначення іонізатора та переваги лужної води. Пристрої іонізації води

Призначення іонізатора та переваги лужної води. Пристрої іонізації води

Так що ж таке іонізатор ? Чому прогресивні країни використовують його десятиліттями і навіть офіційно затвердили іонізовану воду як лікувальний засіб, а ми тільки зараз дізнаємося про існування такого потужного пристрою? Жива та мертва вода буває не лише у казках? Давайте розберемося.

Жива та мертва вода

Жива вода (лужна) має pH, що коливається в інтервалі від 7 до 14. Окислювально-відновний потенціал (редокс потенціал) лужної води - негативний. Лужна вода близька за структурою до внутрішніх рідин нашого організму: лімфи, крові, міжклітинної рідини, тому таку воду організм краще засвоює.

Мертва вода (кислотна) має pH від 1 до 7. Редокс потенціал такої води – позитивний, що означає нестачу електронів. Через це кислотна вода змушена запозичувати електрони у патогенів, мікробів та бактерій, внаслідок чого їх нейтралізує. Така вода має чудові бактерицидні властивості і в основному призначена для зовнішнього застосування.

Переваги лужної води

1. Природний антиоксидант

Негативний редокс потенціал означає наявність зайвих електронів, які допомагають боротися із вільними радикалами. Вільні радикали – це неповноцінні молекули, яким не вистачає одного електрона, тому вони нападають на повноцінні клітини організму у пошуках електронів, чим підривають наше здоров'я. Лужна вода ділиться електронами із вільними радикалами, чим нейтралізує їх згубний вплив на організм та підвищує імунітет.

2. Відновник лужного балансу

Елементи нашого організму мають переважно лужну природу, тому лужну їжу (свіжі овочі, фрукти) йому засвоювати набагато простіше. Однак наш раціон складається переважно з кислотної їжі (м'ясо, хліб, солодощі, жирна їжа), тому на допомогу для олужування організму поспішає кальцій, заготовлені для важливішого завдання – підтримки здоров'я кісток та зубів. При щоденному споживанні лужної води зменшується окислювання організму і він більше не страждає від нестачі мінералів.

3. Краще та швидше засвоюється

Лужна вода утворює сполуки по 5-6 молекул у порівнянні зі звичайною водою (10-13 молекул), тому їй легше проникати крізь клітинні мембрани і тому вона швидше включається у процес обміну речовин, ефективніше нейтралізує токсини, насичує клітини водою та допомагає виводити кислотні залишки. через нирки. Подібні функції структурування води для її кращого засвоєння виконує біокерамічний картридж зворотноосмотичних систем, наприклад моделі RO-6 Bio фірми Leader .

4. Краще змочує

Лужна вода краще розріджує кров та протистоїть утворенню згустків крові та тромбів, які є таким частим явищем у сучасному світі. А все тому, що кислотна вода згущує кров та погіршує кровообіг.

5. Більше кисню

Останнім часом стали модними кисневі коктейлі – їх роблять у косметологічних центрах, тренажерних залах та інших закладах. Кисень асоціюється з енергією та життям. При нестачі цього важливого компонента вуглеводні розщеплюються в повному обсязі, і починається окислення. Рак, наприклад, розвивається саме в умовах нестачі кисню під час обміну речовин.

Досвід прогресивних країн

У Японії та Південній Кореї іонізована вода офіційно діє, як лікувальний засіб у лікарнях та лікарнях. Замість дорогих препаратів люди віддають перевагу натуральним засобам, таким як вода.

При певних налаштуваннях редокс-потенціалу та введенні необхідних мікроелементів, іонізована вода може лікувати діабет, при інших – гіпертонію, при третіх – це просто корисна вода з властивостями антиоксиданту.

Проточний іонізатор

Такі іонізатори оптимізовані домашнього використання. Вони найчастіше містять фільтр для очищення води , після чого чиста вода надходить у електролізер, де іонізується. Важливо стежити, щоб корпус електролізера був зроблений виключно з оксиду рутенію, платини або титану, оскільки ці речовини не розчиняються у воді при електролізі.

Проточні іонізатори мають велику кількість функцій і можуть мати до 7 установок рівнів pH, наприклад, 4 рівні лужної води, 2 рівня кислотної та одну настройку для нейтральної води, яка може використовуватися, щоб запитати ліки. Як бачите, поряд з такими прогресивними пристроями, як зворотний осмос , існують й інші багатообіцяючі прилади, які тільки починають заповнювати український ринок водоочисної техніки.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка