Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Ми навчимо вас, як зробити дистильовану воду своїми руками

Ми навчимо вас, як зробити дистильовану воду своїми руками

Дистильована вода широко застосовується у різних сферах людської діяльності. Наприклад, вони необхідні в різних медичних процесах, використовуються в акумуляторах, заливаються у звичайні праски, щоб позбавити ті від накипу, і вкрай важлива навіть у будівництві ракет і так далі.

Головна відмінність від звичайної, "побутової" води полягає в тому, що вона отримана особливим методом очищення. Її можна або купити в аптеці або приготувати своїми руками.

Сьогодні ми розповімо про те, як дистилювати воду у домашніх умовах – нічого складного у цьому процесі немає.

як дистилювати воду

Правильна підготовка

Насамперед, підготуйте воду - наберіть її в чисту ємність і зачекайте, поки та відстоиться протягом кількох годин. Це дозволить хлору і сірководню, присутнім у воді з трубопроводу, випаруватися, а важким металам, що є там, осісти на дно.

Метод перший. Випарювання

Перший перевірений та ефективний метод, як зробити дистильовану воду своїми руками, передбачає її випарювання. Вам необхідно:

  • взяти підготовлену раніше воду;
  • емальований посуд із кришкою;
  • скляний посуд;
  • ґрати із духовки.

Підготовлену описаним вище способом воду перелийте в каструлю - виливайте не всю відстоявшись, а трохи більше половини, акуратно, щоб не збовтати її. На дно каструлі помістіть грати і скляну ємність - потрібно, що вона була значно вищою за рівень налитої води, але нижче верхньої кромки.

Накрийте кришкою каструлю - краще використовувати опуклу. Поставте вогонь. Доведіть до кипіння, а потім зменшіть вогонь, щоб кипіння було не надто інтенсивним.

Тепер потрібно забезпечити охолодження кришки – для цього можна поставити зверху іншу каструлю із холодною водою.

У процесі кипіння вода випаровуватиметься і осідатиме на кришці, остигатиме і стікатиме у скляну ємність. У вас вийде дистильована вода. Зачекайте, доки вона охолоне і перелийте в чисту, стерильну ємність.

Метод другий. Заморожування

Тепер поговоримо про те, як отримати дистильовану воду шляхом заморожування. Візьміть:

  • відстоєну воду;
  • чисту пластикову пляшку.

Переливайте воду в пляшку буквально під кришку. Щільно закрутіть та помістіть у морозилку.

Слідкуйте за ступенем промерзання води – коли її більша частина замерзне, рідину, що залишилася, просто злийте. У ній зібралися всі основні забруднювачі, зокрема особливо небезпечні.

як дистилювати воду

Лід - це і буде поки що заморожена, але вже повністю дистильована вода. Розтопіть її та застосовуйте за призначенням.

До речі, взимку отримати її ще простіше, адже пляшку можна помістити за вікно, тим самим зменшити інтенсивність роботи холодильника, що дозволить заощадити на електриці.

Зазначимо, що тала вода має неймовірні властивості – вона напрочуд корисна для організму. Наприклад, деякі відзначають, що якщо її випити навіть у сильну спеку, то застуда вам не загрожує! До речі, фільтр зворотний осмос дозволяє отримувати воду дуже чисту, практично дистильовану, але придатну для пиття!

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка