Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Мінеральна вода: скільки можна пити і якою саме?

Мінеральна вода: скільки можна пити і якою саме?

На полицях магазинів удосталь представлена мінеральна вода різних виробників. І багато людей із задоволенням поглинають щодня таку воду, не обмежуючи себе у кількості та обсязі. Але чи правильно і чи не завдає шкоди здоров'ю? Сьогодні ми поговоримо про те, що таке мінеральна вода, скільки її можна пити без шкоди здоров'ю.

Якщо ви не можете прожити без мінералки, прочитайте нашу статтю. У ній даються відповіді на всі запитання. Які можуть виникнути у вас, як споживача.

мінеральна вода скільки можна пити

Скільки мінеральної води можна пити: враховуємо сорт та вид мінералки

Спочатку давайте розглянемо, які види такої води бувають. Адже в магазинах справді вибір солідний, але як зорієнтуватися у ньому? Отже, перша класифікація має на увазі розподіл на газовану і негазовану. Перша поділяється ще на три категорії:

  • слабогазована;
  • середньогазування;
  • сильногазована.

Відразу дамо відповідь, скільки мінеральної води можна пити, якщо вона насичена газом. Небагато! Тому що газ активізує секреторні виділення шлунка, що провокує зростання рівня кислотності. А це вкрай небезпечно для самопочуття тих, хто має такі захворювання, як гастрит або виразка.

Звичайно, якщо іншої, крім газованої води немає, то можна пити і її, але необхідно випустити з неї газ. Наприклад, потрясти пляшку щосили і акуратно відкрити кришку, випускаючи газ. Повторювати доти, доки газ не вийде повністю.

Наступна класифікація має на увазі розподіл води на кілька категорій залежно від рівня мінералізації, тобто обсягу мінералів, що є у воді. Отже, вона буває:

  • їдальні, з мінімальним вмістом мінеральних солей – до 1 грам на літр;
  • лікувально-їдальні – рівень вмісту мінеральних солей становить до 5 грам на літр;
  • лікувальний – рівень вмісту мінеральних солей становить понад 5 г на літр.

Перший вид можна пити майже без обмежень. Другу – можна пити щодня, але у невеликих кількостях. Наприклад, коли після активних навантажень необхідно відновити баланс мінералів в організмі. А ось просто лікувальну воду п'ють у строго обмежених обсягах і лише після призначення лікаря.

Скільки можна пити мінеральної води: ще одна відповідь на те саме питання

У принципі, у попередньому розділі ми вже відповіли на запитання, скільки можна пити мінеральну воду. Тому тепер поговоримо про правила її вживання.

Зокрема, не треба пити її холодною. Для користі організму слід використовувати воду кімнатної температури. Хоча в деяких випадках лікувальну мінералку потрібно пити навіть гарячою – але вже необхідні чіткі рекомендації лікаря.

Зумовлено це тим, що тепла вода набагато швидше засвоюється і робить ефективніший вплив на внутрішні органи.

мінеральна вода скільки можна пити

Крім того, пити воду рекомендується приблизно за 30 хвилин до їди та через 60 хвилин після їди. Такий метод забезпечить хороше травлення, і не призводитиме до розведення шлункової кислоти.

Тепер ви знаєте не тільки скільки можна пити мінеральної води в день, але і як правильно її вживати.

До речі, одержувати чисту воду з помірним рівнем мінералів цілком реально й удома. Для цього потрібно встановити фільтр зворотного осмосу з картриджем, що мінералізує. Будь-який мінералізатор для зворотного осмосу наситить воду необхідними організму мікроелементами. Купити такий очисник можна на сайті компанії Filter.ua – у каталозі представлений величезний вибір моделей. Консультанти компанії допоможуть вам підібрати фільтр, а за потреби також забезпечать безкоштовний монтаж обладнання.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка