Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Яку воду використовувати для приготування? Вплив домішок у воді на гастрономічні якості страв

Яку воду використовувати для приготування? Вплив домішок у воді на гастрономічні якості страв

Ви скажете, яка різниця? Адже вона піддається кип'ятінню при готуванні, а значить стерилізується і годиться для вживання. На жаль, механічні забруднення, важкі метали, нафтопродукти, хлор, залізо та пластівці накипу залишаються у воді після кип'ятіння і, крім того, що отруюють організм, вони дають величезне навантаження на наш природний фільтр – печінку.

Іржа, пісок, мул, окалина

Водопровідна вода очищається на міських станціях доочищення, але проходячи старими водопровідними трубами, які мали бути замінені вже понад 20 років тому, вода збирає за собою великі механічні забруднення. Ці домішки не випаровуються при кип'ятінні і осідають в організмі. Такі забруднення очищаються механічними фільтрами або поліпропіленовим картриджем у складі питного фільтра.

Хлор у водопровідній воді

Хлор при кип'ятінні утворює хлорорганічні сполуки, що сприяють розвитку онкологічних захворювань. Однак, з хлором можна боротися, наприклад, відстоюванням води, але це тривалий і комфортний спосіб. Сучасні способи видалення хлору з води значно простіше. Хлор видаляє будь-який фільтр, який містить активоване вугілля.

Інші типи забруднень

Всі типи забруднень, включаючи найдрібніші - природні солі і мінерали, віруси і мікроби очищаються за допомогою зворотноосмотичної мембрани відповідного фільтра. Якщо Ви хочете зберегти природний мінеральний склад води – скористайтесь мембранним фільтром з ультрафільтраційною мембраною. Якщо Ви не збираєтеся використовувати воду в сирому вигляді, то Вам підійде проточний фільтр , тому що все, що він нездатний очистити кип'ятінням нейтралізується.

Смак, колір, запах

Через наявність хлору, заліза та інших домішок вода має неприємний запах, смак і відрізняється каламутністю. Про який делікатний смак їжі можна говорити, якщо вода вже сама по собі має сильні смакові якості і до того ж, не найприємніші? А запах "хлорки" навряд чи позитивно вплине на сприйняття страви.

Насправді, проблема смаку та запаху вирішується досить просто – за допомогою вугільного фільтра або вугільного картриджа у складі питного фільтра. Активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха служить чудовим кондиціонером - повертає воді прозорість і позбавляє сторонніх запахів та присмаку.

Висновок

Будь-яка господиня дбає про те, щоб приготовані нею страви були корисними і смачними. Фільтр для води не навчить Вас готувати, проте безумовно допоможе зробити страви більш корисними і позитивно вплине на їх смакові якості.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка