Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Як вибрати фільтр-глечик

Як вибрати фільтр-глечик

На ринку очисного обладнання води представлений великий вибір фільтрів. У тому числі особливо виділяються переносні моделі – вони компактні, але досить ефективні. Звичайно, користувачеві самостійно розібратися в різноманітності пропозицій практично нереально. Тому в цій статті ми поговоримо про те, як вибрати фільтр-глечик.

Даний вид очисного обладнання є:

  • глечик із прозорого пластику;
  • чашу для неочищеної води;
  • очисний елемент.

Привабливий зовнішній вигляд глеків, їх неповторний дизайн дозволяє фільтрам доречно виглядати на кухні з будь-яким оформленням.

як вибрати фільтр глечик

Переваги та недоліки фільтрів-глечиків

Серед плюсів даних очисних пристроїв можна виділити:

  • невеликі розміри та простота експлуатації;
  • мобільність - його легко переносити не тільки в межах кухні, вдома, а й брати із собою на дачу, на природу;
  • простота зберігання – глечик може стояти на обідньому столі, поряд з мийкою, на полиці у шафі або навіть у холодильнику;
  • відносно хороша ефективність очищення - так, глеки не є лідерами за якістю одержуваної води, але, враховуючи їх габарити, воно досить ефективне;
  • простота використання – навіть дитина легко зможе очищати воду за допомогою цього пристосування;
  • прийнятна вартість – вони найменша ціна серед усього очисного устаткування.

Зверніть увагу!
Картриджі можуть мати різне наповнення, орієнтоване певні особливості води. Завдяки чому ви завжди зможете підібрати очисний елемент, який працюватиме на усунення основних забруднювачів.

Але не можна не сказати і про негативні характеристики глечиків. Що дозволить вам отримати максимально об'єктивну інформацію про них. Отже, до мінусів належать:

  • ті ж невеликі розміри – ви отримуєте не так уже й багато очищеної води;
  • низький рівень продуктивності – близько 400 грамів на хвилину;
  • Мінімальний ресурс картриджів – знадобиться занадто часта заміна.

В цілому ж, плюси та мінуси врівноважують загальне враження від фільтрів глекового типу. Ви отримуєте прийнятне за ціною не надто продуктивне, але досить ефективне обладнання.

Конструкційні особливості та принцип роботи

як вибрати фільтр глечик для води

Вище ми коротко описали будову глеків для очищення води. Тепер розглянемо конструкцію докладніше. Фільтр для води складається з:

  • резервуара (який виробники ще називають лійкою) - в нього набирається неочищена вода;
  • картридж очищення – встановлений на дно резервуара;
  • нижній відсік для очищеної води;
  • зручна ручка та кришка.

Зверніть увагу!
На деяких кришках передбачено лічильник, завдяки якому ви не пропустите дату зміни картриджа.

Вода заливається у верхній резервуар, після чого просочується через картридж і накопичується у нижній частині. Конструкція така, що не дозволяє змішуватися очищеної та неочищеної води.

Розібрати пристрій досить просто. Потрібно зробити буквально кілька рухів рукою. Така технологія дає можливість мити резервуар.

Для виготовлення фільтрів використовується спеціальний харчовий пластик. Він призначений для контакту із питною водою, не виділяє негативних домішок. Також він відрізняється міцністю – стійкий до механічних пошкоджень.

Картриджі для глеків: які саме вибрати для боротьби з різними видами забруднювачів

Представлені на сайті компанії Filter.ua картриджі є багатокомпонентними. Тобто, як очисний матеріал використовується спеціальна суміш, здатна боротися із забруднювачами відразу декількох типів. Зокрема, залежно від моделі картриджа, він може нейтралізувати такі забруднювачі:

  • хлор у всіх його проявах;
  • зважені частки розміром понад 5 мікрон;
  • солі твердості;
  • органіку;
  • токсичні домішки та багато іншого.

Очисні елементи підвищують смакові властивості води, усувають неприємний аромат і можуть насичувати її необхідними для здоров'я мінералами. Така вода порадує приємним, м'яким, навіть трохи солодкуватим смаком, але буде корисною для здоров'я.

як вибрати фільтр глечик для води

Найбільш поширені варіанти очисних сумішей – високоякісне активоване вугілля із шкаралупи кокосового горіха, іони срібла, поліпропіленове волокно, іонообмінні смоли.

Можуть використовувати і фторуючі елементи очищення, які рекомендовано застосовувати у тому випадку, якщо у воді занадто низький вміст фтору. Споживання такої води призводить до проблем з волоссям та послаблення кісток.

Зверніть увагу!
Якщо у вас є маленькі діти, рекомендуємо вибирати картриджі, які не містять вкраплення срібла.

При виборі очисного елемента слід провести аналіз води. Він дозволить зрозуміти, які саме забруднювачі превалюють у воді у вашому регіоні та підібрати оптимальний картридж. Провести його допоможуть спеціалісти компанії Filter.ua. Після отриманих результатів вони вкажуть, які картриджі слід вибирати саме у вашому випадку.

Під кожен тип домінуючих забруднювачів потрібно підбирати конкретний картридж очищення. Ось приклади характеристик води:

  • високий рівень твердості;
  • м'який, але спостерігається надмірний вміст заліза;
  • велика кількість хлору;
  • органіка та механічні домішки;
  • важкі метали;
  • токсичні речовини.

Правила експлуатації: як користуватися фільтром-глечиком

Щоб отримати максимальний ефект від глечика, потрібно правильно ним користуватися. Насамперед, відразу після покупки, його необхідно промити з невеликою кількістю миючого засобу. Потім все добре змити проточною водою, а на завершення обдати кип'яченою, але охололою водою, щоб змити залишки вологи з комунального трубопроводу.

Наступне правило – своєчасність заміни картриджів. Зазвичай термін служби очисного елемента становить три місяці. Але все залежить від конкретного типу касети, обсягів споживання води та рівня її забруднення.

Перед або після кожної зміни картриджа глечик потрібно обов'язково мити в теплій воді з безпечним миючим засобом і знову змивати його проточною водою, а потім обдавати резервуар кип'яченою водою, що охолола.

Зверніть увагу!
Розбирання та миття, промивання картриджа ніяк не допоможе продовжити термін його служби.

Пам'ятайте і про те, що термін зберігання води, що пройшла очищення, не повинен перевищувати 12-ти годин. Після закінчення зазначеного часу воду слід вилити. Вживання її небезпечно. Якщо вам необхідно зберігати воду довше, ви хочете створити її запас, щоб потім не чекати, поки вона очиститься (наприклад, якщо вам потрібно багато готувати - на свята), то очищену воду переливайте в скляну ємність і ставте в холодильник. Але навіть у такому разі воду зберігати більше 72 годин не рекомендується.

Зверніть увагу!
Не залишайте картридж сухим та під впливом прямих сонячних променів. Все це призведе до його псування.

Коротка інструкція: як правильно вибрати фільтр-глечик

  • Зважайте на тип води у вашому регіоні, які саме домішки там превалюють – проведіть відповідний аналіз.
  • Якщо у вас невелика сім'я, достатньо моделі об'ємом 1,5 – 2 літри.
  • Віддавайте перевагу моделям із лічильником – так ви не пропустите дату зміни картриджа.
  • Враховуйте вартість картриджів – можливо, купивши дешевшу модель, у майбутньому вам доведеться набагато дорожче купувати картриджі.
  • Не забувайте про візуальну привабливість - адже глечик буде у вас перед очима постійно і хочеться, щоб він радував вас.

Де купити фільтр-глечик для води, які моделі представлені

У каталозі компанії Filter.ua представлений великий вибір моделей різних виробників. Зокрема, це продукція таких брендів як Brita, Dewberry, Dafi, Xiaomi, Green line, БРІЗ, Ecosoft Dewberry, Аквафор, Гейзер, Бар'єр, Наша Вода.

Кожна із названих компаній пропонує споживачам кілька моделей. Вартість їх коливається від 111 до 1500 гривень – залежно від розміру типу картриджа (або картриджів), що продаються в комплекті та інших особливостей. Звичайно, має значення і цінова політика виробника.

Наприклад, серед лідерів, найбільш популярних моделей, сьогодні виділяється Xiaomi VioMi L1. Це справді унікальна модель, яка не тільки очищає воду від домішок. У нього передбачено спеціальний пристрій, який випромінює ультрафіолетові промені – вони знезаражують воду, але не змінюють її органолептичних характеристик. Завдяки такому випромінювачу рівень стерилізації води сягає 99,99%.

Використання сучасних фільтрів-глечиків дозволить вам отримувати чисту воду, яка позбавлена всіх видів забруднювачів і має гарні органолептичні властивості. Фільтри глечика стануть вашими помічниками на кухні!

Зверніть увагу!
Не всі картриджі універсальні. Багато компаній розробляють і лише своїх фільтрів. Пам'ятайте про це, підбираючи конкретну модель глечика. Відразу прораховуйте, скільки вам буде обходитися регулярна заміна очисних елементів.

Пам'ятайте, що вода з фільтрів-глечиків не рекомендована дітям до 4-х років. Якщо у вас є маленькі дітки в сім'ї, то вам все одно доведеться купувати для них або спеціалізовану бутильовану або встановлювати системи тонкого очищення.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
5
Оцініть, будь ласка