Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Як правильно гартуватись холодною водою будинку: покрокова інструкція

Як правильно гартуватись холодною водою будинку: покрокова інструкція

Один із найефективніших гігієнічних заходів, що дозволяють зміцнити імунітет – це звичайне загартовування. На жаль, сьогодні багатьом їм нехтують. А даремно. Але якщо ви вирішили зайнятися своїм здоров'ям, прочитайте, як правильно гартуватися холодною водою будинку . У нашій статті детально і покроково розповідається, що і як потрібно робити, щоб зміцнити організм, активізувати його захисні функції. Дотримуючись рекомендацій, ви вже в найкоротший термін зможете посилити імунітет. І пам'ятайте – робити все потрібно поступово, не поспішати переходити до останнього етапу.

Як правильно почати гартуватися холодною водою: шість етапів на шляху до мети

як правильно гартуватися

Найголовніше – зробити перший крок. А він – це бути впевненим у правильності своїх дій. Тверда рішучість, прагнення – і вже досягли останнього етапу, описаного у статті. Значить – стали здоровішими та міцнішими!

Етап перший: повітряні ванни

Хочете дізнатися, як почати гартуватися водою ? Тоді починайте із звичайних повітряних ванн. Саме вони приведуть вас до крижаної води. Для дорослої людини оптимальна температура прийняття повітряних ванн становить 14 градусів. Починати потрібно з кількох хвилин – не більше.

Зверніть увагу! Приймати ванни потрібно в безвітряному місці, захищеному від протягів.

Потім повільно збільшуйте тривалість процедури. Поки що вона не досягне 30-ти хвилин. Не думайте, що вам потрібно просто стояти чи сидіти. Ні! Робіть елементарні вправи. Або неквапливо ходіть, щоб не спітніти.

Етап другий: обтирання

Наступний етап у процедурі, як правильно загартуються водою – це обтирання. Змочіть щільний рушник у холодній воді та розітріть тіло. Послідовність розтирання частин тіла така:

  • шия;
  • груди;
  • спина.

Після закінчення обов'язково витріть сухим рушником. Досуха! Після тулуба опускайтеся до ніг.

Етап третій: контраст

Перші 14 днів потрібно приймати душ у прийнятній для вас воді. Знижуйте температуру до тієї, яка дозволяє відчувати себе комфортно і мийтеся в ній. Але приблизно на 10 секунд постійте просто під холодною водою і поверніться до теплої. Поступово збільшуйте тривалість впливу холодної води – до 60 секунд. Але пам'ятайте, більше трьох перемикань із теплою на холодну воду за один прийом душа робити не можна.

Етап четвертий: гуляємо снігом

Прогулянки босими ногами по снігу - це суттєво зміцнення не лише всього імунітету в цілому, а й безпосередньо гладіння. Починайте з малого - просто станьте на сніг і одразу зійдіть з нього. Поступово збільшуйте перебування на снігу до трьох хвилин. Якщо успішно досягли цього показника – до 15 хвилин.

Зверніть увагу! Безперечний факт – хто освоїв прогулянки босоніж по снігу, не схильний до ГРВІ та інших застудних недуг.

Етап п'ятий: лазня

як правильно гартуватися

Все просто - розпарилися, як слід і в холодний басейн. Або в сніг! Це дозволить не тільки загартувати організм, а й почистити легені, позбавити організм токсинів і т.д. Потрібно лише тричі сходити у лазню та пройти таку процедуру, щоб перейти до фінального етапу.

Етап шостий: фінальний

І ось останній етап нашої розповіді, як правильно почати гартуватися водою . Він має на увазі пірнання в ополонку.

Зверніть увагу! Цей етап вкрай протипоказаний людям із захворюваннями серцево-судинної системи. Та й усім іншим обов'язково потрібно попередньо пройти обстеження у лікаря та отримати дозвіл.

Тут також важлива послідовність:

  • спочатку просто увійдіть у воду і відразу вийдіть;
  • якнайшвидше обітріться насухо і одягніться;
  • поступово збільшуйте час перебування у воді до 3 хвилин.

як правильно гартуватися

Занурюватися в ополонку потрібно в безвітряну погоду. Робити це досить тричі на тиждень. Можна й дві. Але найчастіше не бажано.

І не забувайте пити чисту прохолодну воду!

А щоб підтримати свій організм зсередини, пийте чисту воду кімнатної температури або трохи прохолодніше. Щоб мати вдома необмежену кількість води, встановіть фільтр очищення води . Наприклад, фільтри для води Бар'єр характеризуються високою якістю. Також і фільтри Аквафор заслужили на довіру користувачів. Купити їх можна на сайті компанії - Filter.ua. Кваліфіковані консультанти допоможуть зробити правильний вибір. Встановивши фільтр, ви отримуватимете чисту воду.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка