Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Хлорована вода. Реальна шкода та методи очищення

Хлорована вода. Реальна шкода та методи очищення

Ні для кого не секрет, що на вітчизняних комунальних очисних спорудах для очищення та знезараження води прийнято використовувати хлор, хоча у багатьох країнах світу цей метод давно заборонили. Що не дивно, адже хлор, а також його сполуки, що утворюються в рідині, можуть завдати серйозної шкоди людському організму.

До чого може призвести зайвий вміст хлору у воді

І хоча працівники комунальних служб та санепідемстанції наполягають, що при хлоруванні води на очисних спорудах застосовується вкрай мало хлору, якого вистачає, щоб знезаразити воду, але недостатньо, щоб завдати шкоди здоров'ю людини, це не привід відмахнутися від дійсно проблеми.

Адже хлор, запобігаючи можливій появі збудників інфекційних захворювань, може призвести до виникнення інших хвороб. Ще в сімдесятих роках минулого століття численні дослідження цієї проблеми допомогли встановити, що хлор та його канцерогенні сполуки мають властивість накопичуватися в організмі людини.

Хлорована вода може стати причиною розвитку злоякісних пухлин

Також численні дослідження встановили, що постійне вживання води, що пройшла хлорування, може різко збільшити ймовірність захворювання на такі недуги:

  • раком гортані;
  • рак органів шлунково-кишкового тракту;
  • рак молочної залози і т.д.

 

Це пов'язано з тим, що у воді, як би там не було, але є органічні сполуки, які після взаємодії з хлором провокують утворення канцерогенних сполук, зокрема трихлорметанів.

Але і це ще не все негативний вплив – так, хлорні сполуки можуть спричинити виникнення різних захворювань серця, у тому числі аритмії та гіпертонії.

А чи є вихід?

Напевно, ви поставили це питання, прочитавши попередній розділ. На щастя, вихід є. Для цього необхідно встановити якісну, сучасну систему водоочищення , яка допоможе видалити з рідини, що постачається за допомогою комунального водопроводу, а значить хлорування, що пройшла, всі шкідливі сполуки, які утворює хлор. Наприклад, досить ефективним є фільтр від компанії Блюфільтр, є інші не менш ефективні системи очищення.

Вибирати конкретного виробника очисних систем та конкретну модель фільтра рекомендується після того, як будуть відомі інші основні домішки, які присутні у воді, крім хлору.

Можливо, для цього вам потрібно буде провести аналіз рідини з водопроводу. Це не складний і невитратний захід – у кожному місті є подібні лабораторії.

Єдине, на що хотілося звернути увагу – не варто звертатися для проведення аналізу до лабораторії комунального підприємства, яке й займається подачею води у ваш будинок. Краще вибрати незалежну компанію, ту саму санітарно-епідеміологічну станцію.

З отриманими результатами підібрати дійсно ефективний фільтр, який зможе видалити шкідливі домішки, буде набагато простіше. Якщо ви самі не зможете впоратися із цим завданням, консультанти в профільних магазинах зможуть надати вам допомогу.

Не водою єдиною

Однак зверніть увагу, що фахівці не рекомендують довго зберігати воду, що пройшла очищення побутовим фільтром. Тому не намагайтеся запасатися очищеною водою наперед. Краще користуйтеся фільтром при необхідності.

І найголовніше - якщо ви дійсно стурбувалися станом здоров'я, хочете вести здоровий спосіб життя, не забувайте, що крім чистої води необхідно правильно харчуватися, дотримуватися режиму сну та відпочинку, займатися спортом. Такий комплексний підхід допоможе вам залишатися молодими та енергійними довгі роки!

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка