Щорічно фіксується приблизно 1,7 мільярда випадків захворювань на діарею, викликаних низькоякісною водою, при цьому до 600 000 дітей на рік від діареї помирає. За даними UNICEF, діарея є другою за значущістю хворобою, яка є причиною смертності у дітей віком до 5 років.
Фахівці вважають, що найпростіший і водночас дієвий метод захисту від інфекцій – це мити руки з милом. Центр контролю захворювань (CDC) заявив, що за допомогою миття рук з милом можна знизити кількість смертей від захворювань, пов'язаних з діареєю до 50%.
Пропаганда гігієни рук
Сьогодні Xylem Inc. разом із такими міжнародними некомерційними організаціями, як Planet Water Foundation та Water For People займаються не лише пошуком нових технологій водообробки та рішеннями у сфері санітарії та гігієни.
Сьогодні ці компанії проводять навчальні семінари та проекти у школах та спільнотах, які цього потребують. Виявляється, деякі проблеми можна вирішити і без запровадження спеціальних технологій, а виконуючи прості правила гігієни.
За минулий рік перелічені організації провели подібні семінари та навчальні заняття у тисячах спільнот у всьому світі. З жовтня 2013 року понад 2000 студентів прослухали курс занять, які відбуваються у вигляді цікавих дітям ігрових уроків.
У процесі програми діти дізналися про те, як поширюються мікроби і коли мити руки необхідно.
У 2013 році в Індії було проведено 74 проекти, завдяки чому 72 900 людей прослухали курс занять у школах та спільнотах.
Користь занять з гігієни
Коли Вам кажуть, що щось робити прийнято, важливо розуміти, що з перерахованого має реальні підстави, а що може бути міфом. Так ось, мити руки з милом, коли приходьте додому, перед їжею, перед приготуванням їжі тощо дійсно панацея від багатьох інфекцій.
І якщо пояснити це дорослим не так складно, то щоб важливість миття рук запам'ятали діти, доводиться вигадуватись – вигадувати ігри, змагання, конкурси для того, щоб діти ознайомилися з поняттями мікробів, інфекції та усвідомили їхню небезпеку. Добре, якщо подібні заняття з гігієни будуть проводити і в Україні.
Холодильник на воді та магніті - майбутнє холодильників