Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Дистильована вода. Застосування та способи отримання

Дистильована вода. Застосування та способи отримання

У деяких випадках необхідно використовувати не просто чисту воду, а дистильовану. Така рідина повністю позбавлена будь-яких домішок, при цьому йдеться навіть про відсутність корисних природних мікроелементів та мінералів. Звичайно ж, її можна вживати для пиття, вона здатна навіть видалити спрагу, але будь-якої користі організму вона точно не принесе.

Це зумовлено тим, що нашому тілу важливо отримувати воду, яка наповнена корисними вітамінами та мікроелементами, мінеральними солями. Тому особливого сенсу у використанні дистильованої рідини немає.

Застосування повністю очищеної води

У такому разі виникає цілком логічне питання – а навіщо вона потрібна? Наприклад, вона використовується для заливки в акумулятори. Знайдеться їй застосування і в побутових цілях, наприклад, для заливання у праски, що дозволить уникнути утворення неприємного нальоту та окалини, позитивно позначаючись на термін служби техніки. Також її рекомендується використовувати у пилососах з режимом відпарювання.

Але не всі знаю, що таку рідину можна без проблем приготувати вдома – витративши на це не так багато часу.

Як приготувати дистильовану воду вдома.

Щоб отримати максимально очищену воду в домашніх умовах, необхідно лише набрати її у велику відкриту ємність і дати відстоятися - хлор і його сполуки випаруються, а великі домішки осядуть на дно.

Далі процедура очищення вимагає наступних маніпуляцій:

  • обережно вставити в ємність трубку, що дістає до дна;
  • акуратно зливаємо нижню третину рідини;
  • рідину, що залишилася, переливаємо у велику каструлю;
  • на дно останньої встановлюємо ще одну каструлю, але меншого розміру, закріпивши її, щоб вона не виринала (для цього на дно можна покласти важкий предмет, попередньо загорнутий у неактивний пластик).

Тепер ваш автомат для дистиляції готовий. Поставте його на плиту та увімкніть вогонь, не забувши прикрити велику каструлю кришкою. Коли вода почне кипіти і випаруються, на кришці будуть накопичуватися пара і падати в меншу каструлю – це буде дистильована вода.

Другий метод отримання очищеної рідини передбачає застосування каструлю, але з конусоподібною кришкою. Хоча, по суті, методи подібні між собою, однак є й певні відмінності, які полягають у наступному – немає необхідності використання другої каструлі.

Спочатку необхідно, що вода з трубопроводу відстояла - використовувати потрібно тільки верхній шар. Поставивши каструлю на вогонь, дочекайтеся, поки вода закипить, а кришці утворюються краплі. Зніміть кришку і зберіть краплі в окрему ємність - ось дистильована вода, отримана в побутових умовах. Знову накрийте кришкою каструлю і повторюйте процедуру доти, доки не зберете потрібну вам кількість чистої рідини.

Третій метод триваліший, але при цьому не вимагає стояння біля плити, що дихає жаром. Для цього воду потрібно заморожувати. Рідина, отримана за допомогою танення, є дистильованою, але тут є свої особливості приготування. Щоб домішки знову не потрапили у воду під час танення льоду, необхідно періодично акуратно видаляти плівку, що утворюється.

А якщо очищення за допомогою фільтрів?

Вище наведені методи все ж таки не дають стовідсоткового результату. Не допоможуть вам у цьому і фільтри, хоча, наприклад, зворотний осмос Наша Вода або іншого сучасного виробника дозволяє видалити з рідини 99,9% усіх домішок, тобто, по суті, на виході могла б вийде дистильована вода, проте виробники, пам'ятаючи, що така рідина не приносить користі організму, подбали про споживачів, та оснастили систему додатковим мінералізатором , що насичує воду корисними мікроелементами.

Тому, якщо вам потрібна дійсно дистильована вода, краще поїхати за нею в аптеку.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка