Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Чернігівський водоканал не поступається у розвитку польськими та німецькими підприємствами

Чернігівський водоканал не поступається у розвитку польськими та німецькими підприємствами

КП "Чернігівводоканал" вже кілька років співпрацює зі Світовим банком та користується його кредитними ресурсами. Завдяки такій вигідній співпраці підприємство може собі дозволити впроваджувати все більше інновацій. Окрім грошових ресурсів Світового банку, у розпорядженні водоканалу інтелектуальний ресурс шведської компанії "Сіда", яка співпрацює з підприємством завдяки виграному гранту.

Шведська фірма задоволена роботою з водоканалом та після всіх введених нововведень та покращень оцінює, що за більшістю показників підприємство КП "Чернігівводоканал" цілком порівнянно з організаціями водної галузі в Польщі та Німеччині.

Завдяки впровадженим інноваціям, КП "Чернігівводоканал" зараз є одним із лідерів в Україні у галузі водозабезпечення. Завдяки залученню енергоефективних технологій за останні 4 роки вдалося знизити енергоспоживання більш ніж у 2 рази. Це означає економію до 10,5 млн. грн. на рік - цієї суми цілком вистачило б на погашення кредиту від Світового банку, якби не різке зростання курсу долара.

Проте керівництво міста прийшло на допомогу водоканалу, адже завдяки інноваціям вдалося знизити втрати водозабезпечення до 17%, а також відмовитись від хлорування на користь ультрафіолетового знезараження.

Залишається проблема низької якості стічних вод. Це найчастіше пов'язано з наявністю фосфатів у воді, які дуже важко піддаються очищенню, а також забруднюють довкілля.

На щастя, Україна серйозно зайнялася питанням зниження фосфатів у воді шляхом завезення нових безфосфатних порошків та миючих засобів, але людям складно відмовитися від улюблених брендів, що роками використовуються. Крім порошків на українському ринку з'являється все більше безфосфатних пом'якшувачів води, які також безпечні для довкілля.

Перед Чернігівським водоканалом стоїть дуже відповідальне завдання, адже вода після очищення потрапляє до Десни, а вона є одним із головних джерел, звідки черпає воду наша столиця.

Інновації на запорізькому водонакалі

У Києві Кличко обіцяв серйозно зайнятися питанням води

Порошки на основі фосфатів – у минулому

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка