Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Цеоліт: для очищення води та добрива ґрунту

Цеоліт: для очищення води та добрива ґрунту

Цеоліт (з ін. грецького - "киплячий камінь") - це природний мінерал, пронизаний найтоншими порожнинами, може бути так званого молекулярного сита. Він має не тільки очисні властивості, але й властивості мінералізатора та іонізатора.

Цеоліт застосовується не тільки для очищення води, а й має широке застосування в медицині, рослинництві, тваринництві та харчовій промисловості.

Для очищення води

Цеоліт фільтрує такі забруднення, як важкі метали, фенол, нітрати, аміак, віруси, пестициди, хімікати, органіка, амоній, нафтопродукти. Крім того, він суттєво знижує жорсткість води, а також підвищує рівень pH, роблячи воду більш лужною, що покращує її характеристики.

Завдяки зниженню рівня жорсткості, на Вашому чайнику більше не залишатиметься накипу. А ось чим корисна лужна вода? Така вода є природним антиоксидантом, тобто нейтралізує вільні радикали, які атакують здорові клітини.

Лужна вода також краще і швидше засвоюється, вона несе більше кисню і добре відновлює лужний баланс. Можна наполягати воду на цеоліті, щоб наділити її цілющими властивостями, для цього необхідно додати 100г цеоліту на літр води і залишити на 2-3 дні.

Цеоліт також активно використовується як елемент очищення для фільтрів води, наприклад, у фільтрах Нова Вода - цей метод відрізняється підвищеною ефективністю, оскільки вода проходить крізь пори мінералу під тиском, а чи не статично настоюється.

Для рослин

Цеоліт – це природне мінеральне добриво, яке замінює шкідливі для природи та води пестициди. Природний цеоліт дозволяє поліпшити врожайність до 50%, він чудово вбирає воду і поступово її віддає, тому якщо змішати грунт з цеолітом, то рослини необхідно буде поливати рідше, а цеоліт буде контролювати оптимальний режим надходження вологи до кореневища.

Вирощування рослин на цеолітовому грунті гарантує розвиток потужної кореневої системи, високу схожість насіння, а також їх проростання на 20-25 днів раніше.

Шунгіт – природний мінерал

Новітня мембранна технологія

Що таке іонізатор?

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
5
Оцініть, будь ласка