Мова:
Укр
Укр
Рус
Місто:
Пн-Пт   9–18     Сб   10–18     Нд   10–18 (Call-Center)
0
0

Кошик: порожньо 0 товарів 0

067 489 49 42
Безкоштовно по Україні

Бактерії, які мешкають у воді. Чим дезінфікувати воду

Бактерії, які мешкають у воді. Чим дезінфікувати воду

Як відомо, українська водопровідна вода далека від досконалості, бо методи централізованого очищення застаріли, і загальний стан екології також не покращується. Окрім усіляких механічних та хімічних забруднень, наша вода сповнена вірусами та бактеріями, які особливо небезпечні у теплу пору року.

Вірус гепатиту А

Щороку через цей вірус хворіє до 1 мільйона людей по всій Землі. Цей вірус викликає збільшення печінки та селезінки, при цьому функції печінки порушуються.

Симптоми: тривалий час підвищена температура (4-10 днів), потемніння сечі, біль у м'язах, відсутність симптомів (у дітей).

Методи захисту: бути напоготові у країнах із поганими санітарними умовами, наприклад, Єгипті, Індії тощо. Пропускати воду через фільтр зворотного осмосу або фільтр з мембраною .

Аденовірус

Отримав свою назву з огляду на те, що був вперше виявлений на аденоїдах.

Симптоми: вірус вражає очі (кон'юктивіт, іридоцикліт) та слизові оболонки дихальних шляхів (грипоподібні гострі інфекції).

Методи захисту: фільтрація води магістральними системами очищення , які дають змогу очистити не тільки питну воду, а й воду для всього будинку. Це важливо, тому що заразитися аденовірусом можна навіть просто вмиваючись.

Ротавірус

Вважається дитячим вірусом, тому що найчастіше зустрічається у дітей віком півроку-рік або у дорослих, які їх доглядають. Найчастіше фактичної назви можна чути простонародне - "кишковий грип".

Симптоми: підвищення температури до 38 градусів, пронос, часті блювання, гострі болі в животі.

Методи захисту: кип'ятіння або використання фільтрів із наявністю мембрани.

Сальмонелла

Розмножується та розвивається у водах рік через стічні викиди. Збудник кишкової інфекції сальмонельозу.

Симптоми: головний та м'язовий біль, озноб, тахікардія, температура 38-39 градусів, біль у животі, нудота, багаторазове блювання. Може протікати без симптомів.

Методи захисту: кип'ятіння або ультрафіолетове знезараження води.

Шигелла

Ця бактерія – збудник дизентерії. Після хвороб імунітет людини дуже знижується. Бактрія може потрапляти в організм із фруктами, помитими брудною водопровідною водою.

Симптоми: блювання, часті випорожнення, мігрені, зниження апетиту.

Методи захисту: кип'ятіння, магістральний водоочисник.

Холерний вібріон

Раніше холера мала пандемічний характер, зараз переноситься легше, але все одно небезпечна.

Симптоми: блювання, зневоднення організму, часті випорожнення.

Методи захисту: кип'ятіння до 1 хвилини (заморожування та відстоювання не дають ефекту) або застосування фільтрів.

Висновки

Так як якість водопровідної води не покращується, мало мити фрукти і овочі водою, а вмивання виявляється не найбезпечнішою процедурою. Оптимальний варіант - застосування комплексного очищення води , завдяки якому безпечною буде не лише питна вода, а й проста водопровідна.

Ваша оцінка:
1 2 3 4 5
0
Оцініть, будь ласка